Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Říha poriadne premiešal zostavu Slovana, rozdelil aj Slovincov

Rok Tičar (vľavo) a Žiga Jeglič hrávali stabilne v jednom útoku, archívna snímka. (Autor: TASR)
SITA|Publikované 2. okt 2015 o 13:38

Posledné zápasy mu vôbec nevyšli. Oba prehral a strelil jediný gól. Slovan Bratislava nastúpi v súboji s Ufou s výraznými zmenami v zostave.

BRATISLAVA. S novými obrannými dvojicami, zmenami v prvých útokoch a brankárom Barrym Brustom nastúpi HC Slovan Bratislava v piatkovom domácom zápase proti Salavatu Julajev Ufa (19.30).

Po dvoch prehrách na vlastnom ľade sa realizačný tím na čele s trénerom Milošom Říhom rozhodol hneď pre niekoľko zmien pred súbojom s víťazom Gagarinovho pohára 2011.

Prvú obranu s Camom Barkerom vytvorí Michal Sersen. Filip Novák sa posunie k Tomášovi Starostovi, Vladimírovi Mihálikovi bude robiť spoločnosť Ivan Švarný. Siedmym bekom je opäť Patrik Luža.

Po niekoľkých zápasoch nebude hrať spolu slovinské duo Rok Tičar - Žiga Jeglič. Druhý menovaný sa predstaví v prvom útoku s Lukášom Kašparom a Václavom Nedorostom. Tičar bude centrom formácie s Andrejom Šťastným a Ladislavom Nagyom.

Nezmenený zostáva útok Michel Miklík, Tomáš Surový, Milan Bartovič. Príležitosť dostane aj trio Pavol Skalický, Marek Viedenský a Radovan Puliš.

Naposledy prehral Slovan doma s Čeľabinskom.

Predpokladaná zostava Slovana na piatkový zápas proti Ufe (19.30):

Brust (Garnett) - Barker, Sersen, Starosta F. Novák, Mihálik, Švarný, Luža - Kašpar, V. Nedorost, Jeglič - A. Šťastný, Tičar, L. Nagy - Miklík, Surový, Bartovič - Skalický, Viedenský, Puliš

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.