Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Rezerva Popradu rozhodla už do prestávky

Jasná záležitosť. Poprad B porazil Jaklovce presvedčivo 4:0. (Autor: riso)
Sportnet|Publikované 21. apr 2013 o 22:00

Už v prvom polčase položili hráči FK Poprad B základ svojho víťazstva nad OFK Jaklovce.

Už v prvom polčase položili základ svojho víťazstva nad OFK Jaklovce hráči FK Poprad B. V prvom domácom zápase jarnej časti šiestej ligy Podtatranskej nasúkali svojmu súperovi do prestávky tri kúsky a po obrátke jedným presným zásahom ešte prikrášlili svoj triumf.

POPRAD-VEĽKÁ. Priebeh duelu ovplyvnil rýchly gól domácich, ktorý zaznamenal Lukáš Bednarčík. Po tomto momente sa Popradčania upokojili a hrali svoju hru.

„Počas zimnej prípravy sme absolvovali minimum tréningových jednotiek, keďže neboli terény a nemali sme sa ani kde prezliekať. Ihrisko je také, aké je, bude sa tu hrať veľa zápasov, takže lepšie už asi nebude. Preto nás víťazstvo 4:0 určite teší. Myslím si, že kvalita bola jednoznačne na našej strane, čo sa jasne ukázalo. Súper toho veľa nepredviedol. Pomohol nám rýchly gól Lukáša Bednarčíka, po ktorom sa nám hralo ľahšie. Chceme túto súťaž dohrať so cťou, aby sa nestalo to, čo na jeseň v Hrabušiciach, kde sme hrali siedmi. Káder máme totiž dosť úzky. Sme radi, že prišli aj nejakí diváci, hoci kvôli rekonštrukcii tribúny štadióna si nemajú ani kde sadnúť,“ povedal nám kapitán FK Poprad B Zdenko Kubesa.

Návrat po desiatich rokoch

V hosťujúcom drese sa medzi tri žrde po desiatich rokoch znovu postavil brankár Peter Budinský.

„Vrátil som sa k mužstvu s cieľom zachrániť Jaklovce v tejto súťaži. Prehovorili ma starší hráči, že nemajú brankára. Naposledy som tu chytal pred desiatimi rokmi, keď sme postúpili. Máme niekoľko zranených hráčov, chýbali nám až štyria zo základnej zostavy. Chlapci robili, čo mohli, súper bol však evidentne lepší, viac behal. Náš cieľ je jasný, zachrániť sa. Musíme urobiť všetko pre to, aby sa nám to podarilo,“ uviedol navrátilec Budinský.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.