Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Redknapp zostáva v Portsmouthe

SITA|14. máj 2004 o 18:35

PORTSMOUTH 14. mája (SITA) - Harry Redknapp bude viesť anglického futbalového prvoligistu z Portsmouthu aj v nastávajúcej sezóne 2004/2005. Redknapp sa začiatkom týždňa dostal do konfliktu so srbským ...

PORTSMOUTH 14. mája (SITA) - Harry Redknapp bude viesť anglického futbalového prvoligistu z Portsmouthu aj v nastávajúcej sezóne 2004/2005. Redknapp sa začiatkom týždňa dostal do konfliktu so srbským prezidentom klubu Milanom Mandaričom a jeho dni vo Fratton Parku mali byť podľa novinárov zrátané. Na piatkovom spoločnom stretnutí si však rozhádané strany všetko vyjasnili a realizačný tím sa nebude meniť. "Našli sme spoločnú reč a už je všetko v poriadku. Chceme to dať vedieť našim fanúšikom," povedal Mandarič.

Jadro sporu bolo v tom, že Mandarič by rád videl v nastávajúcom ročníku na lavičke i zahraničného trénera. Redknapp však nesúhlasí, pretože v tom prípade by sa musel rozlúčiť so službami svojho dlhoročného asistenta Jima Smitha. Mandarič kontroval vyhlásením do médií, že sám Redknapp chce dostať Smitha z klubu. "To vôbec nie je pravda. Pán Mandarič bojuje zákerne, používa špinavé triky. Fanúšikovia vedia, kde je pravda," poznamenal Redknapp. Na jeho slová opäť reagoval Mandarič. "Chcel som chrániť Harryho, ale on prvý sa začal hádať cez médiá. Mám svedkov, že on sám povedal, že sa bez Jima Smitha zaobíde. Vraj chce, aby zostal v klube len preto, že mu takú službu dlhuje. To nie je dobrý dôvod. Stalo sa to na zasadnutí správnej rady," uviedol Mandarič. Potsmouth čaká v sobotu posledný zápas v aktuálnej sezóne, v ktorej klub splnil záchranársky cieľ. Pompeys hostia FC Middlesbrough.


bg;xo;ru

Súvisiace články