Streda, 27. októbra, 2021Dnes je Deň černovskej tragédie, Meniny má Sabína

Real odmieta zaplatiť Interu za Ronalda 10 miliónov eúr

TASR|24. jan 2003 o 14:57

Madrid 24. januára (TASR) - Športový riaditeľ španielskeho futbalového veľkoklubu Real Madrid Jorge Valdano vyhlásil, že Real nezaplatí Interu Miláno ...

Madrid 24. januára (TASR) - Športový riaditeľ španielskeho futbalového veľkoklubu Real Madrid Jorge Valdano vyhlásil, že Real nezaplatí Interu Miláno doplatok 10 miliónov eúr za brazílskeho útočníku Ronalda.

Spor medzi talianskym Interom a Realom v poslednom období vzrastá pre nezhody pri prestupe Ronalda na Pyrenejský polostrov. "Nezaplatíme 10 miliónov eúr," povedal Valdano. "Suma, ktorú Inter predložil Solarimu, nezodpovedá dohode. Inter vyprovokoval hráčove odmietnutie," povedal ďalej.

Real sa v lete s Interu zaviazal, že do 31. januára tohto roku prepustí argentínskeho reprezentanta Santiaga Solariho do Milána, ale len pod podmienkou, že hráč bude mať rovnaký plat ako v španielskom klube. Druhou alternatívou bolo zvýšenie prestupovej čiastky za Ronalda z 35 na 45 miliónov eúr. Taliani neskôr ponúkli Solarimi nižší ročný príjem, Argentínčan však prestup odmietol a Inter začal hneď nato požadovať od Madridčanov 10 miliónov za Ronaldov transfer.

Súvisiace články