Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

RCS nezachytil úvod a stratu už nedohnal

Sportnet|Publikované 7. nov 2006 o 23:00

Košice - V najvyššej slovenskej futsalovej súťaži - Joma extralige - boli na programe stretnutia neúplneho 8. kola. Stretnutia Delta Online Košice -

Žilina a Górnik Trnava - Karpatia Bratislava odložili. V zostávajúcich štyroch dueloch sa mimoriadne darilo domácim celkom, ktoré nestratili ani bod. navyše sa výnimočne darilo strelcom. Vyše 11-gólový priemer z kcarteta zápasov hovorí jasnou rečou... Pred každým zápasom si minútou ticha všetci v halách uctili zosnulého Ľ. Baduru.

PINEROLA BRATISLAVA - RCS KOŠICE 7:4 (5:1) - Domáci začali mohutnou ofenzívou a bývalá enkláva zo Slov-maticu strelila tri góly - Baláž (2.), Súkeník (5.), Jalakša (6.). Grutka síce v 16. minúte znížil, ešte v tej istej minúte ale Cintula zvýšil na 4:1 a sedem sekúnd pred koncom polčasu strelil ďalší gól Súkeník. V druhom dejstve pridal dva góly Jalakša, RCS strelil tri góly, no všetky body ostali doma.

Góly: Jalakša 3, Súkeník 2, Baláž, Cintula - Jakab 2, Kozár, Grutka, ŽK: Jalakša, Strapek - Trembický, ČK: Murňák, 100 divákov.

ZOSTÁVAJÚCE VÝSLEDKY: Slov-matic Bratislava - Mima Trnava 11:1 (4:0). Góly: Rejžek 3, Várady, Čambal, Berky po 2, Mikletič, Haľko - Németh. Dubnica - Poprad 8:1 (3:0), Švikruha 2, Staňo, Paulíny, Turza, Fulec, Meliš, Gábor -

Gajan. Malacky - Levice 9:4 (5:2), Kovárik, Bukovský, Ambra po 2, Išunin, Sobolič, Adámek - Molnár, Rus, Szorád, Pleva.

NAJLEPŠÍ STRELCI - 13 gólov: Turza (Dubnica), 12 gólov: Švec (Levice), 10 gólov: Várady (Slov-matic BA), 9 gólov: Súkeník (Pinerola BA), 8 gólov: Gábor (Dubnica), Rus (Levice), 7 gólov: Ciprýs (Malacky), Vodecký (Dubnica), Németh (Mima Trnava), Haľko (Slov-matic BA), 6 gólov: Jakab, Kozár (obaja RCS Košice), Kerlík, Šmelko (obaja Delta Online Košice), Baláž (Mima Trnava), Kopčan, Sládeček (obaja Górnik Trnava), Rejžek, Bartošek (obaja Slov-matic BA), Gajan (Poprad), Švikruha (Dubnica), Kovárik (Malacky), 5 gólov: Málik (Mima Trnava), Genčúr (Žilina), Cintula, Jalakša (obaja Pinerola BA), Staňo (Dubnica), Čambal (Slov-matic BA), atď.