Štvrtok, 4. marec, 2021Meniny má Kazimír

Ražňany majú už osembodový náskok

Sportnet|Publikované 14. okt 2014 o 00:00

Výsledky futbalových súťaží ObFZ Prešov.

I. trieda - 10. kolo:

Župčany - Torysa 3:2, G: Kravec 2, Katuščák - Konečný, Jašš,

Chmin. N. Ves - Petrovany 0:1, G: Daňo,

Široké - Peč. N. Ves 3:2, G: Kollár, Fabini 2 - Tall, Albert (11 m),

Šar. Dravce - Vyš. Šebastová 1:2, G: Janoško - Mazanec, Baran,

Nemcovce - Záborské 2:2, G: Freiwald, Franta (11 m) - Semančík, Kakaščík (11 m),

Ražňany - Hermanovce 3:1, G: Guzík 2 (2 z 11 m), Červeňák - Marinica,

Fričovce - Dubovica 1:0, G: Kacvinský.

1. Ražňany 10 9 0 1 26:7 27
2. Dubovica 10 6 1 3 23:13 19
3. Fričovce 10 5 3 2 14:8 18
4. Vyš. Šebastová 10 4 4 2 20:17 16
5. Petrovany 10 4 4 2 15:17 16
6. Záborské 10 3 5 2 23:18 14
7. Šar. Dravce 10 3 4 3 15:13 13
8. Široké 10 4 1 5 17:20 13
9. Hermanovce 10 3 3 4 27:26 12
10. Torysa 10 3 2 5 19:21 11
11. Peč. N. Ves 10 2 3 5 17:23 9
12. Chmin. N. Ves 10 3 0 7 9:25 9
13. Nemcovce 10 2 2 6 16:20 8
14. Župčany 10 2 2 6 14:27 8

II. trieda - 10. kolo: Drienov - Janov 1:1, Žehňa - Roma Ostrovany 1:3, Víťaz - Žipov 1:0, Rožkovany - Šar. Sokolovce 2:0, Miklušovce - Kojatice 0:1, Haniska - Kapušany 0:2, Uz. Šalgov - Ľubotice B 2:1.

1. Kojatice 10 9 1 0 21:3 28
2. Uz. Šalgov 10 7 1 2 30:17 22
3. Drienov 10 6 2 2 23:17 20
4. Žipov 10 5 2 3 20:8 17
5. Šar. Sokolovce 10 4 2 4 17:15 14
6. Rožkovany 10 4 2 4 21:21 14
7. Kapušany 10 4 2 4 14:18 14
8. Víťaz 10 4 2 4 16:22 14
9. Miklušovce 10 4 0 6 22:21 12
10. R. Ostrovany 10 4 0 6 15:24 12
11. Ľubotice B 10 3 2 5 16:21 11
12. Žehňa 10 3 0 7 17:28 9
13. Haniska 10 2 1 7 18:24 7
14. Janov 10 1 3 6 7:18 6

III. A trieda - 10. kolo: Dulova Ves - Sedlice 4:1, Chmeľov - Kokošovce 4:1, Rokycany - Ličartovce 2:3, Rus. N. Ves - Tulčík 6:0, Drien. N. Ves - Hrabkov 0:4, Svinia - Lemešany 4:1, Ovčie - Šar. Bohdanovce 0:3.

1. Dulova Ves 10 9 0 1 37:12 27
2. Šar. Bohdanovce 10 8 1 1 35:10 25
3. Ličartovce 10 8 1 1 32:11 25
4. Chmeľov 10 7 1 2 32:11 22
5. Lemešany 10 7 0 3 19:12 21
6. Rus. N. Ves 10 5 1 4 33:21 16
7. Sedlice 10 5 0 5 24:24 15
8. Rokycany 10 3 2 5 25:28 11
9. Tulčík 10 3 1 6 18:34 10
10. Svinia 10 3 0 7 21:43 9
11. Ovčie 10 2 2 6 16:30 8
12. Kokošovce 10 2 1 7 15:32 7
13. Hrabkov 10 1 2 7 16:33 5
14. Drien. N. Ves 10 0 2 8 11:33 2

III. B trieda - 10. kolo: Jakubovany - Lipany B 2:2, Kamenica - Krivany 4:1, Medzany - Roma Jarovnice 2:2, Jakubova Voľa - Hubošovce 4:1, Terňa - Brezovička 2:0, Poloma - Krásna Lúka 1:2, Gregorovce - Brezovica 3:1.

1. Kamenica 10 8 1 1 38:14 25
2. Terňa 10 7 3 0 27:13 24
3. Brezovička 10 7 1 2 32:10 22
4. Gregorovce 10 6 3 1 45:15 21
5. Brezovica 10 5 2 3 15:16 17
6. Jakubovany 10 4 3 3 15:14 15
7. Lipany B 10 4 2 4 28:24 14
8. Poloma 10 4 2 4 21:18 14
9. Krivany 10 4 0 6 17:19 12
10. Krásna Lúka 10 4 0 6 22:29 12
11. Medzany 10 2 3 5 17:28 9
12. Jak. Voľa 10 2 1 7 15:34 7
13. Hubošovce 10 1 2 7 12:44 5
14. R. Jarovnice 10 0 1 9 7:33 1

Dorast I. trieda - 10. kolo: Ražňany - Župčany 6:0, Rožkovany - Chmiňany 3:0, Kendice - V. Šebastová 2:1, Kamenica - Safi 3:2, Gregorovce - Brezovica 1:2, Široké - Dubovica 3:1.

1. Brezovica 10 9 1 0 34:9 28
2. Široké 10 8 0 2 32:20 24
3. Drienov 10 7 1 2 24:11 22
4. Ražňany 10 6 2 2 29:17 20
5. Dubovica 10 5 3 2 23:11 18
6. Gregorovce 10 5 3 2 33:22 18
7. Rožkovany 10 5 0 5 29:15 15
8. Chmiňany 10 3 3 4 18:26 12
9. SAFI 10 3 1 6 21:19 10
10. Kamenica 10 3 1 6 22:35 10
11. Župčany 10 3 0 7 30:37 9
12. Torysa 10 2 1 7 13:24 7
13. V Šebastová 9 1 0 8 7:32 3
14. Kendice 9 0 2 7 10:47 2

Dorast II. A trieda - 7. kolo: Haniska - Šar. Bohdanovce 1:1, Kojatice - Záborské 1:2, Ruská N. Ves - Miklušovce 2:4.

1. Záborské 7 6 1 0 16:4 19
2. Miklušovce 6 4 0 2 16:13 12
3. Kojatice 7 3 1 3 14:10 10
4. Haniska 7 2 1 4 9:18 7
5. Ruská N. Ves 6 2 0 4 10:13 6
6. Šar. Bohdanovce 7 1 1 5 10:17 4

Dorast II. B trieda - 8. kolo: Záhradné - Tulčík 4:0, Uzovce - Šar. Sokolovce 1:3, Šar. Dravce - Peč. N. Ves 1:3, Fričovce - Víťaz 3:1.

1. Demjata 7 6 1 0 29:9 19
2. Peč. Nová Ves 7 5 0 2 35:9 15
3. Víťaz 8 5 0 3 24:19 15
4. Fričovce 7 4 2 1 19:13 14
5. Šar. Dravce 7 4 1 2 26:11 13
6. Šar. Sokolovce 7 4 0 3 19:22 12
7. Záhradné 7 2 0 5 17:26 6
8. Uzovce 7 0 0 7 10:33 0
9. Tulčík 7 0 0 7 5:42 0

Žiaci I. trieda - 10. kolo: V. Šariš - Dubovica 5:1, M. Šariš - Dulova Ves 1:3, Hermanovce - Kapušany 6:0, Široké - Fintice 8:0, Víťaz - Brezovica 0:0, Chminianska N. Ves - Šar. Michaľany 1:1, Ostrovany - Peč. N. Ves 9:2.

1. Hermanovce 10 9 0 1 50:15 27
2. Široké 10 8 0 2 41:8 24
3. Chmin. N. Ves 10 7 1 2 40:10 22
4. Šar. Michaľany 10 6 1 3 60:11 19
5. Ostrovany 10 6 0 4 41:27 18
6. Brezovica 10 5 3 2 19:14 18
7. Víťaz 10 4 2 4 12:17 14
8. Dulova Ves 10 4 1 5 24:21 13
9. Kapušany 10 3 1 6 19:40 10
10. V. Šariš 10 3 0 7 26:29 9
11. M. Šariš 10 3 0 7 16:44 9
12. Fintice 10 2 1 7 7:41 7
13. Dubovica 10 2 0 8 10:42 6
14. Peč. N. Ves 10 1 0 9 12:70 3

Žiaci II. A trieda - 6. kolo: Ruská N. Ves - Žehňa 7:0, Petrovany - V. Šebastová 1:2, Kendice - Lemešany 3:0.

Žiaci II. B trieda - 7. kolo: Janov - Sedlice, Žipov - Miklušovce 16:0.

Žiaci II. D trieda - 8. kolo: Uzovce - Pušovce 2:4, Jakubovany - Tulčík 1:3, Gregorovce - Záhradné 8:0, Terňa - Chmeľov 1:0.

Žiaci II. E trieda - 8. kolo: Krivany - Kamenica 3:8, Poloma - Rožkovany 2:2, Torysa - Šar. Dravce 0:7.

Súvisiace články