Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

RARITA ZO SPIŠA - Za sedem dní tri veľké víťazstvá!

Sportnet|Publikované 15. okt 2006 o 22:00

Bude mať Ružomberok záujem o niektorých hráčov?Jozef PETRUŠKASpišská Nová Ves Tak toto sme tu už dlho nemali. U spiškonovoveských futbalistov

Bude mať Ružomberok záujem o niektorých hráčov?

Jozef PETRUŠKA

Spišská Nová Ves Tak toto sme tu už dlho nemali. U spiškonovoveských futbalistov sme za posledné roky zvyknutí na premenlivé výsledky. Raz sa im darí viac, inokedy menej. Lenže to, čo sa im podarilo za posledný týždeň, sa niekedy nevidí ani za celý rok dva.

Pred týždňom v sobotu hostili doma vtedy aktuálneho lídra z Liptovského Mikuláša. Zdolali ho v pomere 3:2, keď aj tie dva inkasované góly boli trošku zbytočné. O utorkovom "zápase roka" v pohári proti Ružomberku sa príliš rozpisovať nebudeme, lebo to by sme potrebovali možno aj celú novinovú stranu. Do tretice to najlepšie v sobotu v Dolnom Kubíne zavŕšili úspešný týždeň hladkým víťazstvom 3:0. Spišiaci tak ťahajú sériou siedmich stretnutí bez prehry.

"Už pred stretnutím chlapci povedali, že zaberú ako proti Ružomberku a prípadný dobrý výsledok chcú na diaľku poslať trénerovi Gombárovi, ktorý namiesto Liptova bol v nemocnici," uviedol predseda klubu.

Keď už sme spomínali ten Ružomberok, jeden postreh od predsedu klubu FK Spišská Nová Ves Vladimíra Filinského:

"V prvom polčase v Dolnom Kubíne bol na pozorovaní aj tréner Ružomberka František Komňacký." Po zahanbujúcej prehre sa tréner Ružomberka v celoslovenskom denníku Šport vyjadril, že by si vedel niektorých hráčov zo Spišskej Novej Vsi predstaviť v jeho kádri. Žeby mu niektorí padli do oka?

Ružomberčania sa boli pozrieť v Dolnom Kubíne a večer to bolo opačne.

"Zastavili sme sa cestou domov na zápas Ružomberčanov proti Artmedii. Trošku sme sa pousmiali, keď za stavu 0:2 resp. 0:3, fanúšikovia skandovali Spiškááá, Spiškááá....," povedal zaujímavý zážitok zo stretnutia V. Filinský.

V stredu 25. októbra je na programe ďalší zápas Slovenského pohára Nitra - Spišská Nová Ves. Podľa neoficiálnych informácii, chcú predstavitelia FK Spišská Nová Ves osloviť Nitranov s návrhom, aby sa toto stretnutie odohralo na Spiši.

"Je to len v hladine teoretickej úvahy. Pokúsime sa to Nitre navrhnúť. Ten hlavný motív je jednoduchý diváci. Isto by ich prišlo na stretnutie opäť veľmi veľa," dodal Vladimír Filinský.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.