Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Rakúsky zjazdár Hermann Maier si užíva na dovolenke

TASR|Publikované 7. feb 2002 o 16:43

Viedeň 7. februára (TASR) - Zatiaľ čo viacerí kolegovia zjazdového lyžiara Hermanna Maiera z rakúskej reprezentácie budú vystavení mrazu a zároveň "horúčkam" ...

Viedeň 7. februára (TASR) - Zatiaľ čo viacerí kolegovia zjazdového lyžiara Hermanna Maiera z rakúskej reprezentácie budú vystavení mrazu a zároveň "horúčkam" zo stresu počas súťaženia na ZOH v Salt Lake City, ich kolega, trojnásobný majster sveta si užíva v exotickom prostredí horúčav a pohody na dovolenke.

Pod belasou oblohou sa oddáva lúčom slnka a dovolenkovému kúpaniu na utajenom mieste.

Vo štvrtok to vyhlásil prostredníctvom Internetu. Známy "Herminator", prvýkrát výraznejšie "ožil" a takýmto spôsobom sa prejavil po nepríjemnom zranení, v súvislosti s jeho nehodou na motocykli v 24. augusta 2001, ktoré mu nakoniec zabránilo štartovať na olympiáde.

Počas dovolenky sa člnkuje, ponára sa spolu s domorodcami ku starým lodným vrakom v Atlantiku, chytá v ňom ryby a to všetko v utajenom prostredí s letnými horúčavami vo vzduchu nad 30 a vody okolo 25 stupňov.

Trojnásobný svetový šampión v zjazdovom lyžovaní, doliečujúci sa z nepríjemných zranení, sa z pobrežia teplého Atlantiku plánuje vrátiť 21. februára.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.