Utorok, 22. júna, 2021Meniny má Paulína

Radivojevič v Caroline 1+1, Cibák pečatil vysoké víťazstvo Tampy v Toronte

TASR|24. mar 2004 o 07:43

New York 24. marca (TASR) - Zámorská hokejová NHL mala v noci na stredu na programe deväť zápasov, v ktorých sa do štatistík kanadského bodovania zapísalo ...

New York 24. marca (TASR) - Zámorská hokejová NHL mala v noci na stredu na programe deväť zápasov, v ktorých sa do štatistík kanadského bodovania zapísalo kvarteto Slovákov.

Najvýraznejšie sa presadil Branko Radivojevič z Philadelphie, ktorý pomohol k úspechu Flyers v Caroline 4:2 gólom a asistenciou. Tampa uspela v Toronte vysoko 7:2 a v 58. minúte duelu pečatil konečné skóre slovenský center bleskov Martin Cibák.

Asistencia Juraja Kolníka Floride v zápase proti New Jersey nepomohla, diabli uspeli v Sunrise 4:3 po predĺžení.

výsledky: Boston - Ottawa 4:2, NY Islanders - Washington 3:0, Carolina - Philadelphia 2:4 (za hostí Radivojevič 1+1), Toronto - Tampa Bay 2:7 (za hostí Cibák 1+0), NY Rangers - Pittsburgh 2:5 (za hostí Štrbák 0+1), Florida - New Jersey 3:4 po predĺžení (za domácich Kolník 0+1), Nashville - Anaheim 1:4, Colorado - Chicago 2:2, San Jose - Detroit 5:2