Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

R. Sasák: Pomohol im rozhodca!

Sportnet|Publikované 22. okt 2006 o 22:00

Veľký Folkmar Futbalový sviatok sa konal včera vo Veľkom Folkmari. Po ročnej prestávke vynútenej pôsobnosťou v I. triede SOFZ hostili domáci

futbalisti v prestížnom derby Nálepkovo. Stretnutiu pridal na dôležitosti aj fakt, že sa pod Kojšovskou hoľou predstavilo vedúce mužstvo tabuľky. Derby chýbalo len korenie futbalu góly a tak súboj skončil bezgólovou remízou.

"Mali sme aj prevahu, hlavne v druhom polčase dostatok šancí na strelenie gólu. Hostia hrali to, čo sme od nich očakávali, vychádzali zo zabezpečenej obrany a vyrážali do nebezpečných protiútokov. Myslím si, že svoje urobil aj rozhodca a Nálepkovčania potvrdili to, čo sa o nich rozpráva, že rozhodca im pomáha doma aj vonku, lebo chcú ísť na postup," uviedol po stretnutí domáci kapitán Radek Sasák.

A ako hodnotí skúsený futbalový harcovník vystúpenie staronového účastníka V. ligy J-Z v jej jesennej časti?

"V jeseni sme mali niekoľko vydarených zápasov. Spomeniem len ten predchádzajúci vonku z Chraste nad Hornádom, kde v druhom polčase sme hrali prakticky na jednu bránu. Bohužiaľ, trápi nás maródka, keď niekedy hráme jedenásti dvanásti," odpovedal R. Sasák.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.