Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Prvoligoví hostitelia nezaváhali

Sportnet|Publikované 24. nov 2002 o 23:00

Košice - I. hádzanárska liga mužov mala na programe 12. kolo, kým ženy mali tentoraz voľno. Bardejov - Topoľčany 35:30 (14:16)Bardejov - Líder

Košice - I. hádzanárska liga mužov mala na programe 12. kolo, kým ženy mali tentoraz voľno.

Bardejov - Topoľčany 35:30 (14:16)

Bardejov - Líder tabuľky narazil na koncentrovanú a obetavú hru domácich. Prvý polčas bol vyrovnaný, Bardejov viedol len trikrát o gól, lebo strácal lopty a po chybách v obrane inkasoval. Až v 39. min. sa podarilo preraziť cez vysokého súpera. Ústrednou postavou bol S. Krok, ktorý dal takmer polovicu gólov svojho mužstva, no v kritických chvíľach bol pozorný aj brankár Kerekeš.

Bardejov: Kerekeš, Medzihradský, Hnatko - S. Krok 16/5, Kivader 8, Ratvajský 3, Amrich 2, M. Krok 1, Demeš 1. Za hostí: Ševčík 9/6, Bergendi 6/1, Bačík 5. 7 m hody 5/5 - 6/6, vylúčení 4 - 4, ČK: Žákovič (Topoľčany) v 51. min., rozhodovali Miroslav a Peter Leškovci, 750 divákov.

(šč)

Trebišov - Piešťany 31:22 (15:7)

Trebišov - Po troch neúspechoch Trebišovčania konečne naplno bodovali. Počas celého zápasu mali hru vo svojej réžii. Po prestávke zvýšili domáci vedenie až na 13 gólov. Útlm Trebišova dovolil hosťom znížiť na lichotivú deväťgólovú prehru.

Trebišov: Demjan 1, Sopko - Štrobl 5, Boledovič 3, Dobossy, Kučera 7, Bartko, Majovský 4, Böhmer, Baran 3, Kováč, Timečko, Geci, Hrabčák 6. Rozhodovali Maňovský a Vydra.

(os)

Ďalšie výsledky: Modra - Michalovce 20:22 (10:13), Trnava - Malacky 37:15 (11:8). Tabuľku vedie Trnava lepším skóre pred Topoľčanmi, obaja po 21 bodov. Trebišov je štvrtý, Bardejov piaty - obaja po 11 bodov, šieste Michalovce - 10 bodov.