Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Prvé zaváhanie lídra

Sportnet|Publikované 16. sep 2013 o 22:00

Výsledky futbalových súťaží ObFZ Prešov.

PREŠOV.

I. trieda – 6. kolo: Nemcovce - Ražňany 2:4, G: Sepeši 2 – Sekerák 4 (1 z 11 m), V. Šebastová - Chmin. N. Ves 0:1, G: Macejko, Torsa - Fričovce 0:2, G: Straka, Jurčišin, Peč. N. Ves - Žehňa 4:1, G: Lipták 2 (1 z 11 m), Haničák, Radačovský – Galdun, Kojatice - Hermanovce 0:1, G: Fröhlich, Záborské - Demjata 1:0, G: Vozár (11 m), Dubovica - Petrovany 2:1, G: Zvolenský 2 (1 z 11 m).

1. Nemcovce 6 5 0 1 13:6 15
2. Ražňany 6 4 2 0 14:6 14
3. Záborské 6 3 2 1 12:7 11
4. Petrovany 6 3 2 1 11:6 11
5. Demjata 6 3 2 1 8:3 11
6. Chmin. N. Ves 6 3 0 3 9:8 9
7. Dubovica 6 3 0 3 9:9 9
8. Hermanovce 6 3 0 3 9:10 9
9. Torysa 6 2 2 2 7:11 8
10. Fričovce 6 2 1 3 3:4 7
11. Vyš. Šebastová 6 2 0 4 13:11 6
12. Peč. N. Ves 6 1 2 3 10:10 5
13. Žehňa 6 1 1 4 8:19 4
14. Kojatice 6 0 0 6 1:17 0

II. trieda – 6. kolo: Miklušovce – Haniska 1:0, Drienov – Lipany B 5:0, Lipníky – Šar. Sokolovce 1:1, Široké – Kapušany 3:2, Uz. Šalgov – Roma Ostrovany 1:1, Poloma – Ľubotice B 4:1, Janov – Žipov 2:3.

1. Široké 6 6 0 0 20:8 18
2. Šar. Sokolovce 3 4 1 1 16:8 13
3. Žipov 6 4 0 2 14:9 12
4. Uz. Šalgov 6 3 2 1 14:11 11
5. Drienov 6 3 1 2 18:11 10
6. Roma Ostrovany 6 3 1 2 17:12 10
7. Poloma 6 3 1 2 11:13 10
8. Miklušovce 6 3 0 3 7:6 9
9. Haniska 6 2 2 2 10:7 8
10. Ľubotice B 6 2 0 4 13:20 6
11. Lipníky 6 1 2 3 8:13 5
12. Kapušany 6 1 1 4 8:15 4
13. Lipany B 6 1 0 5 2:17 3
14. Janov 6 0 1 5 9:17 1

III. A trieda – 6. kolo: Ovčie – Sedlice 2:3, Kokošovce – Rokycany 3:2, Dulova Ves – Ličartovce 1:2, Tulčík – Lemešany 1:0, Chmeľov – Radatice 8:2, Hrabkov – Ruská Nová Ves 1:2, Šar. Bohdanovce – Víťaz 3:2.

1. Dulova Ves 6 4 1 1 17:9 13
2. Chmeľov 6 3 3 0 16:8 12
3. Bohdanovce 6 4 0 2 20:15 12
4. Lemešany 6 3 1 2 14:5 10
5. Hrabkov 6 2 3 1 9:7 9
6. Sedlice 6 3 0 3 15:17 9
7. Ličartovce 6 3 0 3 12:16 9
8. Ruská N. Ves 6 2 2 2 15:11 8
9. Tulčík 6 2 2 2 9:11 8
10. Víťaz 6 2 1 3 9:11 7
11. Ovčie 6 2 1 3 14:16 7
12. Radatice 6 2 0 4 14:24 6
13. Rokycany 6 1 1 4 13:17 4
14. Kokošovce 6 1 1 4 8:18 4

III. B trieda – 6. kolo: Jarovnice - Krásna Lúka 1:0, Hubošovce - Rožkovany 2:2, Brezovička - Jakubova Voľa 4:1, Medzany - Svinia 2:0, Kamenica - Terňa 2:0, Krivany - Brezovica 0:1, Jakubovany - Gregorovce 2:0.

1. Brezovica 6 5 1 0 13:2 16
2. Rožkovany 6 4 1 1 18:6 13
3. Kamenica 6 4 1 1 8:3 13
4. Brezovička 6 3 3 0 17:7 12
5. Jakubovany 6 3 2 1 8:5 11
6. Gregorovce 6 3 1 2 19:7 10
7. Terňa 6 3 1 2 8:10 10
8. Jarovnice 6 3 0 3 10:7 9
9. Jak. Vôľa 6 2 1 3 14:17 7
10. Krivany 6 2 0 4 6:15 6
11. Krásna Lúka 6 1 2 3 6:11 5
12. Medzany 6 1 0 5 7:14 3
13. Hubošovce 6 0 2 4 4:24 2
14. Svinia 6 0 1 5 4:14 1

I. trieda dorast - 6. kolo: Hermanovce - Župčany 8:3, Drienov - Gregorovce 3:3, Kamenica - Malý Šariš 1:2, Demjata - Torysa 2:1, Ražňany - Vyšná Šebastová 3:2, Dubovica - Brezovica 2:1, Rožkovany - Chmiňany 0:0.

1. M. Šariš 6 6 0 0 31:4 18
2. Dubovica 6 5 0 1 17:7 15
3. Chmiňany 6 3 2 1 10:4 11
4. Gregorovce 6 3 1 2 22:12 10
5. Brezovica 6 3 1 2 14:11 10
6. Hermanovce 6 3 0 3 23:14 9
7. V. Šebastová 6 3 0 3 19:17 9
8. Kamenica 6 2 2 2 9:9 8
9. Rožkovany 6 2 2 2 7:11 8
10. Drienov 6 2 1 3 12:13 7
11. Torysa 6 2 0 4 17:26 6
12. Ražňany 6 1 1 4 5:17 4
13. Župčany 6 1 0 5 14:32 3
14. Demjata 6 1 0 5 5:28 3

II. A trieda dorast - 4. kolo: Safi Prešov - Kojatice 1:0, Šarišské Bohdanovce - Ličartovce 2:7, Záborské - Petrovany 1:2, Haniska - Malý Šariš 0:3.

1. Záborské 4 3 0 1 20:5 9
2. Ličartovce 4 3 0 1 11:7 9
3. Safi 4 2 1 1 10:6 7
4. Šar. Bohdanovce 4 2 0 2 10:14 6
5. Petrovany 3 1 1 1 7:9 4
6. Kojatice 3 1 0 2 6:6 3
7. M. Šariš II 3 1 0 2 5:8 3
8. Haniska 4 1 0 3 4:9 3
9. Nemcovce 3 1 0 2 4:13 3

II. B trieda dorast – 2. kolo: Šarišské Dravce - Záhradné 3:0, Uzovce - Víťaz 3:0, Pečovská Nová Ves - Veľký Šariš 3:4, Tulčík - Široké 2:6.

1. V. Šariš 2 2 0 0 9:4 6
2. Široké 2 2 0 0 9:4 6
3. Uzovce 2 1 0 1 5:3 3
4. Šar. Dravce 2 1 0 1 4:2 3
5. Peč. N. Ves 2 1 0 1 5:5 3
6. Víťaz 2 1 0 1 3:4 3
7. Záhradné 2 0 0 2 1:6 0
8. Tulčík 2 0 0 2 3:11 0
I. trieda žiaci - 6. kolo: Malý Šariš - Široké 2:0, Dulová Ves - Brezovica 2:1, Víťaz - Chminianska Nová Ves 1:9, Šarišské Michaľany - Hermanovce 5:0, Fintice - Veľký Šariš 4:2, Dubovica - Sedlice 5:0, Pečovská Nová Ves - Kapušany 7:0.

1. M. Šariš 6 6 0 0 23:3 18
2. Ch. N. Ves 6 5 0 1 39:7 15
3. Šar. Michaľany 6 5 0 1 28:3 15
4. Brezovica 6 4 0 2 29:12 12
5. Peč. N. Ves 6 4 0 2 24:14 12
6. Hermanovce 6 4 0 2 16:12 12
7. Víťaz 6 3 1 2 18:18 10
8. Dulová Ves 6 3 0 3 14:14 9
9. Dubovica 6 2 2 2 12:18 8
10. Široké 6 2 0 4 13:21 6
11. Fintice 6 1 1 4 7:17 4
12. V. Šariš 6 1 0 5 13:30 3
13. Sedlice 6 0 0 6 4:24 0
14. Kapušany 6 0 0 6 1:48 0

II. A trieda žiaci - 5. kolo: Záborské - Lemešany 10:0, Žehňa - Ruská Nová Ves 2:9, Safi Prešov - Drienov 3:1, Petrovany - Vyšná Šebastová 10:0.

1. Safi 5 5 0 0 48:2 15
2. Petrovany 4 4 0 0 22:2 12
3. Záborské 5 4 0 1 30:14 12
4. Kokošovce 4 2 1 1 19:6 7
5. Kendice 3 1 1 1 9:3 4
6. Drienov 4 1 0 3 7:13 3
7. Žehňa 4 1 0 3 6:26 3
8. Rus. N. Ves 4 1 0 3 12:40 3
9. Lemešany 3 0 0 3 3:21 0
10. V. Šebastová 4 0 0 4 1:30 0

II. B trieda žiaci - 3. kolo: Janov - Rokycany 1:1.

1. Rokycany 3 2 1 0 9:2 7
2. Janov 3 1 2 0 12:5 5
3. Miklušovce 2 0 1 1 2:7 1
4. Žipov 2 0 0 2 3:12 0

II. C trieda žiaci - 4. kolo: Chmiňany - Jarovnice 0:3, Kojatice - Ražňany 0:3, Župčany - Medzany 2:4, Uzovský Šalgov - Fričovce 5:2.

1. Jarovnice 4 4 0 0 22:2 12
2. Medzany 4 3 0 1 14:5 9
3. Chmiňany 3 2 0 1 6:4 6
4. Ražňany 4 2 0 2 6:7 6
5. Župčany 3 2 0 1 6:6 6
6. Uz. Šalgov 4 1 1 2 7:12 4
7. Hrabkov 2 1 0 1 6:4 3
8. Lipovce 3 1 0 2 6:9 3
9. Fričovce 4 1 0 3 6:21 3
10. Kojatice 4 0 1 3 3:10 1

II. D trieda žiaci - 5. kolo: Pušovce - Demjata 3:0, Záhradné - Šarišské Sokolovce 5:0, Lipníky - Terňa 1:3, Jakubovany - Tulčík 0:1, Chmeľov - Gregorovce 1:6, Uzovce - Ostrovany 3:8.

1. Ostrovany 5 5 0 0 46:6 15
2. Záhradné 5 5 0 0 31:0 15
3. Gregorovce 5 4 0 1 37:8 12
4. Pušovce 5 4 0 1 14:10 12
5. Uzovce 5 3 0 2 21:15 9
6. Demjata 5 2 0 3 11:21 6
7. Chmeľov 5 2 0 3 3:18 6
8. Tulčík 5 2 0 3 2:17 6
9. Šar. Sokolovce 5 1 0 4 10:23 3
10. Lipníky 5 1 0 4 7:22 3
11. Terňa 5 1 0 4 3:19 3
12. Jakubovany 5 0 0 5 3:29 0

II. E trieda žiaci - 4. kolo: Kamenica - Krivany 7:1, Poloma - Šarišské Dravce 5:0, Torysa - Rožkovany 1:0.

1. Poloma 4 3 1 0 15:2 10
2. Šar. Dravce 4 3 0 1 19:9 9
3. Kamenica 4 2 0 2 13:8 6
4. Torysa 4 2 0 2 4:11 6
5. Rožkovany 4 1 1 2 10:9 4
6. Krivany 4 0 0 4 3:25 0

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.