Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Prvé víťazstvá zaznamenali Luana a TJ Smižany

Sportnet|Publikované 24. sep 2002 o 22:00

Smižany Po týždňovej prestávke pokračovala Obecná liga v Smižanoch tretím kolom. V prvom stretnutí si Morfeus bez problémov poradil s Wimbachom. Po

vyrovnanom priebehu vyhrala Luana nad AC Mix. Ťahákom kola bol súboj tretieho s prvým. AC Štrekare viedli 2:0 a 3:1, ale súper do prestávky stačil vyrovnať, o ich víťazstve rozhodol svojím druhým gólom Kaščák. Vo vyrovnanom zápase podľahol FC Worms TJ Smižanom, keď ich súper vyškolil v efektivite premieňania šancí.

Výsledky: FC Wimbach FC Morfeus 1:6 (0:3), Kotras M. Bartoš, Dulák, Olšanský po 2. Luana AC Mix 2:0 (0:0), Urban, Pollák. Herba-Best AC Štrekare 3:4 (3:3), Bryndza 2, Hnát Kaščák 2, Frankovič, Paľa. FC Worms TJ Smižany 0:3 (0:2), Vernarský 2, Š. Regec.

8. FC Wimbach30031:110

Poradie najlepších strelcov: 4 góly M. Bartoš (Morfeus), Kaščák (AC Štrekare), 3 góly Richveis (Morfeus), 2 góly Kubus, Bryndza (Herba-Best), Kunzo, Frankovič (Štrekare), Š. Regec, Vernarský (TJ Smižany), Dulák, Olšanský (Morfeus).

Program ďalšieho kola, 28.9. 2002: AC Šterekare FC Worms (8.00), AC Mix Herba-Best (8.50), FC Morfeus Luana (9.40), TJ Smižany FC Wimbach (10.30).