Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Prvá trojka nezaváhala

Sportnet|Publikované 14. apr 2014 o 22:00

Futbalové súťaže ObFZ Košice-okolie mali na programe ďalšie kolá.

KOŠICE-OKOLIE.

I. trieda - 17. kolo: Tatran Jasov - V. Ida 2:1, G: Dzurik 2 - Šuster, Čečejovce - Košické Oľšany 4:0, G: Warzybok 3, Pelegrin, Valaliky - Trstené p/H 1:1, G: Vraňo - Šimčák, Svinica - Bidovce 2:1, G: Šuchta, Kardoš - Kopas, Kechnec - Seňa 5:2, G: Fečo 3, Špišák 2 (1 z 11 m) – Kolesár, Horváth, Mokrance - Perín 1:3, G: Rybár – Koribanič 2, Plichta (11 m), Ruskov - AC Jasov 1:2, G: Slezák – Popovič, Hodermarský.

1. Čečejovce 17 11 3 3 58:18 36
2. AC Jasov 17 11 1 5 49:36 34
3. Perín 16 10 3 3 45:15 33
4. Valaliky 17 10 3 4 34:21 33
5. Kechnec 15 7 3 5 34:32 24
6. Ruskov 16 7 2 7 36:26 23
7. Mokrance 17 7 2 8 38:32 23
8. V. Ida 17 7 2 8 48:51 23
9. K. Oľšany 17 6 3 8 39:42 21
10. Bidovce 16 6 2 8 36:36 20
11. Trstené p/H 17 6 2 9 32:34 20
12. T. Jasov 17 5 4 8 29:43 19
13. Svinica 17 4 2 11 23:45 14
14. Seňa 16 2 2 12 12:82 8

II. trieda - 13. kolo: Slanská Huta - Byster 1:1, Zdoba - Rudník 4:0, Kecerovce - N. Polhora 2:1, Blažice - Ždaňa 1:3, Kysak - Dvorníky Včeláre 3:2, Paňovce - Zlatá Idka 7:0.

1. Kysak 13 11 0 2 58:18 33
2. Ždaňa 13 9 2 2 50:17 29
3. Zdoba 12 7 2 3 38:19 23
4. N. Polhora 13 7 1 5 36:29 22
5. Paňovce 13 6 2 5 36:30 20
6. Rudník 13 6 2 5 29:28 20
7. Dvorníky 13 5 0 8 42:35 15
8. Kecerovce 13 3 6 4 20:25 15
9. Byster 13 4 2 7 21:47 14
10. Blažice 13 3 3 7 20:42 12
11. Sl. Huta 12 2 4 6 17:34 10
12. Zl. Idka 13 0 4 9 10:53 4

Dorast, I. A trieda - 11. kolo: Ťahanovce - Blažice 5:0, Kalša - Bidovce 1:4, Budimír - Ploské 2:1, Kecerovce - Rozhanovce 1:3.

1. Ťahanovce 9 8 1 30:9 25
2. Ďurkov 8 6 1 1 35:7 19
3. Budimír 10 5 2 3 28:19 17
4. Rozhanovce 8 5 0 3 39:15 15
5. Blažice 10 4 3 3 19:18 15
6. Ploské 10 3 3 4 24:20 12
7. Bidovce 10 3 3 4 24:22 12
8. Kecerovce 9 1 1 7 13:41 4
9. Kalša 10 0 0 10 4:65 0

Dorast, I. B trieda - 8. kolo: Kokšov–Bakša - V. Ida 1:0, Haniska - Drienovec 3:0, Turňa n/B - Roma Moldava n/B 1:5.

1. R. Moldava n/B 7 6 0 1 31:8 18
2. Turňa n/B 7 4 1 2 21:13 13
3. Drienovec 7 3 1 3 17:18 10
4. K.–Bakša 7 3 0 4 16:19 9
5. V. Ida 7 2 2 3 12:10 8
6. Haniska 7 2 2 3 12:20 8
7. Čečejovce 6 1 0 5 8:29 3

Žiaci, II. trieda - 12. kolo: Rozhanovce – Sokoľany 3:3, Ruskov – Trstené p/H 1:3.

1. T. Jasov 10 8 1 1 38:7 25
2. Budimír 10 7 0 3 31:8 21
3. Trstené p/H 11 6 2 3 27:24 20
4. Sokoľany 12 5 1 6 25:43 16
5. Ruskov 11 3 0 8 17:25 9
6. Rozhanovce 12 1 2 9 20:51 5

Žiaci, III. trieda - minižiaci 11. kolo: Kalša - Paňovce 1:3, Byster - Moldava n/B 1:0, Zl. Idka - Seňa 1:1, Dvorníky–Včeláre - K. Oľšany 3:3, Bidovce - Sl. Huta 6:0.

1. Bidovce 11 11 0 0 43:10 33
2. Moldava n/B 11 7 0 4 47:18 21
3. Kalša 11 6 3 2 20:8 21
4. Zl. Idka 10 4 2 4 19:13 14
5. Byster 10 4 2 4 16:15 14
6. Dvorníky 11 4 2 5 21:23 14
7. K. Oľšany 11 4 2 5 17:24 14
8. Paňovce 11 4 1 6 22:29 13
9. Seňa 10 2 2 6 14:25 8
10. Sl. Huta 10 0 0 10 4:58 0



Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.