Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Proti Popradu (asi) bez L. Nagya

Sportnet|Publikované 6. sep 2002 o 22:00

Košice - Aj keď funkcionári HC Košice v posledných dňoch pracovali na vybavení poistenia slovenského reprezentanta Ladislava Nagya, aby mohol za

Košice nastúpiť už v nedeľňajšom 1. kole extraligy proti Popradu, modro-bieli sa v spomínanom dueli budú musieť zrejme zaobísť bez služieb zlatého medailistu z Göteborgu.

Včera v popoludňajších hodinách poistka stále vybavená nebola, takže šance na Nagyov nedeľňajší štart z hodiny na hodinu klesali. "Nedalo sa to vybaviť, takže v nedeľu nenastúpim. Na Slovensku sme to vybaviť nevedeli, volal som kvôli tomu aj Zdenovi Chárovi, ktorý takto pred rokom začal sezónu v trenčianskom drese. Musí sa to riešiť cez Ameriku, preto je to komplikovaniejšie. V pondelok by však poistka mohla byť vybavená a v utorok by som mohol za Košice nastúpiť v Spišskej Novej Vsi," potvrdil nám včera L. Nagy.

"Pracovali sme na tom a stále pracujeme, na štarte Laca Nagya v našom drese nám veľmi záleží. Žiaľ, poistka činí dva a pol milióna dolárov a to si žiadna slovenská poisťovňa nezoberie na seba. Nie je to teda v našich rukách, hoci všetky náklady sme prebral náš klub na svoje plecia. Nagyov agent teda poistenie rieši v Amerike, a preto sa to nestíha. Ešte sa budeme do nedele snažiť," uviedol k situácii prezident HC Košice Ľubomír Veme (na snímke).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.