Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Proti Nemcom z kojotov iba Handzuš, v pohotovosti Nagy a Suchý

TASR|Publikované 31. jan 2002 o 18:59

Jediným slovenským hokejistom zo zámorského klubu NHL Phoenix Coyotes, ktorý 9. februára v úvodnom zápase prvej fázy olympijského turnaja proti Nemecku posilní slovenskú reprezentáciu ...

Phoenix 31. januára (TASR) - Jediným slovenským hokejistom zo zámorského klubu NHL Phoenix Coyotes, ktorý 9. februára v úvodnom zápase prvej fázy olympijského turnaja proti Nemecku posilní slovenskú reprezentáciu, bude podľa zámorských médií center Michal Handzuš.

Dvojica jeho spoluhráčov z arizonského tímu kojotov útočník Ladislav Nagy a obranca Radoslav Suchý by mali zostať v pohotovosti v prípade nečakaných zmien. "Michal sa rozprával s generálnym manažérom Petrom Šťastným a ten mu povedal, že pre zápas s Nemeckom má reprezentácia dostatok hráčov, ale v každom prípade chce, aby sme Laco i ja zostali v pohotovosti," prezradil Suchý pre miestnych novinárov a dodal: "Ak postúpime do hlavného turnaja, budeme už v zostave Slovenska figurovať všetci traja. Potom to už bude zábava, lebo pominie všetok tlak z prvej fázy."

br ph

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.