Streda, 20. októbra, 2021Meniny má Vendelín

Proti Brazílii s výberom z WHIL

TASR|5. mar 2003 o 15:18

Bratislava 5. marca (TASR) - Tréner slovenských hádzanárok Vojtěch Mareš nominoval na dve prípravné stretnutia proti Brazílii iba pätnásť hráčok. V ...

Bratislava 5. marca (TASR) - Tréner slovenských hádzanárok Vojtěch Mareš nominoval na dve prípravné stretnutia proti Brazílii iba pätnásť hráčok. V zápase proti 10. tímu z OH 2000 v Sydney (21. marca v Šuranoch, 22. marca v Šali) sa predstavia výlučne hádzanárky z domácej WHIL.

"Rozhodol som sa dať príležitosť aj hráčkam, ktoré neabsolvovali prvú fázu kvalifikácie MS 2003, pretože si chcem overiť ich momentálnu výkonnosť. Z niektorými z nich počítam aj pre blížiaci sa kvalitne obsadený turnaj O štít mesta Cheb, kde sa k tímu pripoja legionárky Dubajová, Fečová a Šimáková," povedal reprezentačný kormidelník V. Mareš, ktorého zverenky čaká baráž na prelome mája a júna dvojzápas baráže o postup na MS 2003 proti výberu Srbska a Čiernej hory.

Nominácia Slovenska: brankárky: Kodayová (Šaľa), Školková (Šurany), Gubová (Hypo) krídla: Stuparičová, Bánková, Sedláková (všetky Šaľa), Molnárová (Inter) pivotky: Caltíková, Géczová (obe Šaľa) spojky: Hrabovská (Šaľa), Tóthová, Glankovičová, Šalatová (všetky Michalovce), Tobiašová, Kuťková (obe Inter)

Súvisiace články