Piatok, 18. júna, 2021Meniny má Vratislav

Program OH: utorok, 17. augusta

Sportnet|13. aug 2004 o 13:10

Podrobný program OH 2004 Atény

Podrobný program Hier XXVIII. olympiády (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):

==================
17. AUGUSTA - UTOROK
==================
ŠERM

9.00 šabľa Ž jednotlivkyne - kvalifikácia
11.00 kord M jednotlivci - kvalifikácia
17.30 šabľa Ž jednotlivkyne - semifinále
18.25 kord M jednotlivci - semifinále
20.15 šabľa Ž jednotlivkyne - finále
20.35 kord M jednotlivci - finále

DŽUDO

9.30 M do 81 kg a Ž do 63 kg - kvalifikačné súboje a opravy
15.30 M do 81 kg a Ž do 63 kg - semifinále a finále

VESLOVANIE

7.30 dvojskif žien - ľahké váhy (opravy)
8.00 dvojskif mužov - ľahké váhy (opravy)     
8.40 štvorveslica mužov bez kormidelníka - ľahké váhy (opravy)
8.50 párová štvorveslica žien (opravy)
9.00 párová štvorveslica mužov (opravy)  
9.10 osemveslica žien s korm. (opravy)
9.20 osemveslica mužov s korm. (opravy) 

STREĽBA

MUŽI
8.00 ľubovoľná pištoľ 60 (kvalifikácia)
8.00 dvojitý trap (kvalifikácia)
11.15 ľubovoľná pištoľ 60 (finále)
13.30 dvojitý trap (finále)

STOLNÝ TENIS

10.00 dvojhra mužov (3. kolo)
11.00 dvojhra mužov (3. kolo)
12.00 dvojhra žien (3. kolo)
13.00 dvojhra žien (3. kolo)
17.00 dvojhra mužov (3. kolo)
18.00 dvojhra mužov (3. kolo)
19.00 dvojhra žien (3. kolo)
20.00 dvojhra žien (3. kolo)

BEDMINTON

8.30 dvojhra mužov (2. kolo), štvorhra mužov (štvrťfinále), štvorhra žien (2. kolo)
13.00 dvojhra mužov (2. kolo), štvorhra mužov (štvrťfinále), štvorhra žien (2. kolo)

HÁDZANÁ

ŽENY     
13.30 A-skupina: Ukrajina - Čína
15.30 A-skupina: Maďarsko - Grécko
18.30 B-skupina: Kórejská republika - Dánsko
20.30 B-skupina: Francúzsko - Španielsko

FUTBAL

ŽENY
17.00 E-skupina: Švédsko - Nigéria (Volos)
17.00 F-skupina: Nemecko - Mexiko (Atény)
17.00 G-skupina: Grécko - Brazília (Patras), USA - Austrália (Solún)

MUŽI
19.30 A-skupina: Kórejská republika - Mali (Solún), Grécko - Mexiko (Volos)
19.30 C-skupina: Argentína - Austrália (Atény), Srbsko a Čierna Hora - Tunisko (Patras)

BASKETBAL

MUŽI
8.00 A-skupina: Nový Zéland - Čína
10.15 B-skupina: Austrália - Angola
13.30 B-skupina: Litva - Portoriko
15.45 A-skupina: Srbsko a Č. Hora - Taliansko
19.00 A-skupina: Španielsko - Argentína
21.15 B-skupina: USA - Grécko

VODNÝ SLALOM

9.00 kvalifikácia C1 - 1. kolo (Michal Martikán)
9.50 kvalifikácia K1 ženy - 1. kolo (Elena Kaliská, Gabriela Stacherová)
11.00 kvalifikácia C1 muži - 2. kolo
11.50 kvalifikácia K1 ženy - 2. kolo

VOLEJBAL

MUŽI
8.00 A-skupina: Tunisko - Argentína
10.00 A-skupina: Francúzsko - Srbsko a Čierna Hora
13.00 B-skupina: Austrália - Rusko
15.00 B-skupina: USA - Holandsko
18.30 A-skupina: Grécko - Poľsko
20.30 B-skupina: Brazília - Taliansko

BEJZBAL

9.30 Holandsko - Kanada
10.30 Taiwan - Grécko
17.30 Taliansko - Austrália
18.30 Kuba - Japonsko

SOFTBAL

8.30 Čína - USA
11.00 Kanada - Japonsko
16.00 Grécko - Taiwan
18.30 Taliansko - Austrália

PLÁVANIE

9.00 rozplavby 100 m v. sp. M
9.44 rozplavby 200 m mot. Ž
10.14 rozplavby 200 m prsia M
10.45 rozplavby 4x200 m v. sp. M

18.30 semifinále 100 m v. sp. M
18.41 finále 200 m v. sp. Ž
18.48 finále 200 m mot. M

18.55 semifinále 200 m mot. Ž
19.17 semifinále 200 m prsia M
19.39 finále 200 m pol. pr. Ž
19.46 finále 4x200 m v. sp. M

VODNÉ PÓLO

MUŽI
8.30 B-skupina: Austrália - Taliansko
9.45 B-skupina: Nemecko - Egypt
15.30 A-skupina: Kazachstan - USA
16.45 A-skupina: Rusko - Srbsko a Čierna Hora
20.00 B-skupina: Grécko - Španielsko
21.15 A-skupina: Maďarsko - Chorvátsko

TENIS

9.00 dvojhra M+Ž - 2. kolo, štvorhra M - 2. kolo, štvorhra Ž - 1. kolo
16.00 dvojhra M+Ž - 2. kolo, štvorhra M - 2. kolo, štvorhra Ž - 1. kolo

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

8.00 kvalifikačné skupiny M+Ž

JAZDECTVO

8.00 military - cross-country jednotlivcov
8.00 military - cross-country družstiev

BOX

MUŽI
12.30 do 51 kg - 1. kolo
14.00 do 54 kg - 1. kolo
18.30 do 51 kg - 1. kolo
20.00 do 54 kg - 1. kolo

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI
7.30 A-skupina Kórejská republika - Veľká Británia
9.30 B-skupina Argentína - Austrália
17.00 B-skupina JAR - India
17.30 A-skupina Egypt - Pakistan
19.00 B-skupina Nový Zéland - Holandsko
19.30 A-skupina Španielsko - Nemecko

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

20.00 Ž, súťaž družstiev - finále

JACHTING

12.00 muži - trieda Mistral (3. jazda), trieda Laser (5. jazda)
12.05 ženy - triedy Mistral (3. jazda), Europe (5. jazda)
12.40 muži - trieda Mistral (4. jazda)
12.45 ženy - trieda Mistral (4. jazda)
14.15 trieda Laser (6. jazda)
14.30 ženy - trieda Europe (6. jazda)

LUKOSTREĽBA

7.30 individuálne preteky žien - 2. kolo
14.30 individuálne preteky mužov - 2. kolo

SITA

Súvisiace články