Pondelok, 2. augusta, 2021Meniny má Gustáv

Program OH: streda, 25. augusta

Sportnet|17. aug 2004 o 18:07

Podrobný program OH 2004 Atény

Podrobný program Hier XXVIII. olympiády (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):

===================
25. AUGUSTA - STREDA
===================
ATLETIKA

18.00 oštep Ž - kvalifikácia, A-skupina
18.15 žrď M - kvalifikácia
18.55 5000 m M - rozbehy
19.25 oštep Ž - kvalifikácia, B-skupina
20.00 800 m M - rozbehy
20.20 diaľka Ž - kvalifikácia
20.55 400 m prek. Ž - finále
21.10 kladivo Ž - finále
21.15 110 m prek. M - štvrťfinále
21.50 200 m M - semifinále
22.20 200 m Ž - finále

VZPIERANIE

15.30 nad 105 kg M - B-skupina
19.00 nad 105 kg M - finále

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

7.30 K1 muži semifinále na 1000 m
7.50 C1 semifinále na 1000 m
8.00 K4 ženy semifinále na 500
8.20 K2 muži semifinále na 1000 m
8.40 C2 semifinále na 1000 m
9.00 K4 muži semifinále na 1000 m

ZÁPASENIE

od 8.30 grécko-rímsky štýl - kvalifikácie M do 60, 74, 96 kg a semifinále M do 55, 66, 84, 120 kg
od 16.30 finále a zápasy o konečné umiestnenie M do 55, 66, 84, 120 kg

BASKETBAL

ŽENY
13.30 1. štvrťfinále
15.45 2. štvrťfinále
19.00 3. štvrťfinále
21.15 4. štvrťfinále

TRIATLON

9.00 ženy - finále

VOLEJBAL

MUŽI
13.00 1. štvrťfinále
15.00 2. štvrťfinále
18.30 3. štvrťfinále
20.30 4. štvrťfinále

SKOKY DO VODY

12.30 3 m doska Ž - kvalifikácia

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

18.30 dvojice, voľný program - finále

BEJZBAL

10.30 o 3. miesto
19.00 finále

VODNÉ PÓLO

MUŽI

8.30 zápas skupiny o 7.-12. miesto
9.45 zápas skupiny o 7.-12. miesto
16.00 1. štvrťfinále
17.15 2. štvrťfinále

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

18.30 o 3. miesto M
20.00 finále M

JAZDECTVO

14.30 drezúra jednotlivcov - finále - Grand Prix Freestyle

BOX

MUŽI
18.30 do 51 kg - štvrťfinále
19.30 do 75 kg - štvrťfinále

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI
7.30 skupina o 9.-12. miesto
10.00 skupina o 9.-12. miesto
17.00 skupina o 5.-8. miesto
17.30 prvé semifinále
19.30 skupina o 5.-8. miesto
20.00 druhé semifinále

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

15.30 keirin mužov - 1. kolo
15.45 bodovacie preteky žien - finále
16.25 keirin mužov - opravy 1. kola
16.50 keirin mužov - 2. kolo
17.00 bodovacie preteky amerických dvojíc - madison - finále
18.00 keirin mužov - o7. až 12. miesto
18.05 keirin mužov - finále

JACHTING

12.00 muži - trieda Mistral (11. jazda), triedy Star (7. jazda), Tornado (7. jazda)
12.05 ženy - trieda Mistral (11. jazda)
13.15 trieda Tornado (8. jazda)
13.30 trieda Star (8. jazda)

SITA

Súvisiace články