Štvrtok, 17. júna, 2021Meniny má Adolf

Program OH: sobota, 21. augusta

Sportnet|16. aug 2004 o 10:11

Podrobný program OH 2004 Atény

Podrobný program Hier XXVIII. olympiády (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):

==================
21. AUGUSTA - SOBOTA
==================
ATLETIKA

8.00 disk M - kvalifikácia, A-skupina
8.05 400 m prek. Ž - rozbehy
8.45 400 m Ž - rozbehy
9.00 sedemboj Ž - diaľka
9.30 disk M - kvalifikácia, B-skupina
9.35 100 m M - rozbehy
17.30 oštep Ž - sedemboj, 1. skupina
18.00 žrď Ž - kvalifikácia
18.40 100 m M - štvrťfinále
18.45 oštep Ž - sedemboj, 2. skupina
19.20 100 m Ž - semifinále
19.35 trojskok Ž - kvalifikácia
19.40 800 m Ž - semifinále
20.10 disk Ž - finále
20.15 400 m M - semifinále
20.40 sedemboj Ž - 800 m (záver disciplíny)
21.05 3000 m prek. M - rozbehy
21.55 100 m Ž - finále

ŠERM

9.00 fleuret M družstvá - kvalifikácia
11.30 fleuret M družstvá - semifinále
18.40 fleuret M družstvá - finále

VZPIERANIE

9.30 do 85 kg M - B-skupina
12.00 nad 75 kg Ž - B-skupina
15.30 nad 75 kg Ž - finále
19.00 do 85 kg M - finále

VESLOVANIE

7.30 skif žien (finále)
7.50 skif mužov (finále)
8.10 dvojveslica žien bez korm. (finále)
8.30 dvojveslica mužov bez korm. (finále)
8.50 dvojskif žien (finále)
9.10 dvojskif mužov (finále)     
9.30 štvorveslica mužov bez korm. (finále)
10.10 dvojskif žien - ľahké váhy (B-finále)
10.20 dvojskif mužov - ľahké váhy (B-finále)
10.30 štvorveslica mužov bez kormidelníka - ľahké váhy (B-finále)
10.40 párová štvorveslica žien (B-finále)
10.50 párová štvorveslica mužov (B-finále)
11.00 osemveslica mužov s korm.  (B-finále)
11.10 dvojskif žien - ľahké váhy (C-finále)
11.20 dvojskif mužov - ľahké váhy (C-finále)

STREĽBA

MUŽI
8.00 rýchlopalná pištoľ 2x30 (kvalifikácia)
9.00 skeet (I. časť kvalifikácie)
13.30 rýchlopalná pištoľ 2x30 (finále)

STOLNÝ TENIS

10.00 dvojhra žien (semifinále)
12.00 štvorhra mužov (zápas o 3. miesto)
13.00 štvorhra mužov (finále)

BEDMINTON

8.00 štvorhra žien (zápas o 3. miesto)
9.45 dvojhra žien (o 3. miesto)
13.00 štvorhra žien (finále)
15.10 dvojhra mužov (finále)

HÁDZANÁ

ŽENY     
13.30 B-skupina: Angola - Francúzsko
15.30 A-skupina: Ukrajina - Grécko
18.30 B-skupina: Kórejská republika - Španielsko
20.30 A-skupina: Brazília - Maďarsko

FUTBAL

MUŽI
17.00 štvrťfinále (Atény a Heraklion)
20.00 štvrťfinále (Patras a Solún)

BASKETBAL 

MUŽI
8.00 B-skupina: Austrália - Portoriko
10.15 A-skupina: Španielsko - Srbsko a Č. Hora
13.30 A-skupina: Nový Zéland - Argentína
15.45 A-skupina: Čína - Taliansko
19.00 B-skupina: Litva - USA
21.15 B-skupina: Angola - Grécko

VOLEJBAL

MUŽI
8.00 B-skupina: Austrália - USA
10.00 B-skupina: Taliansko - Holandsko
13.00 A-skupina: Tunisko - Poľsko
15.00 A-skupina: Argentína - Srbsko a Čierna Hora
18.30 A-skupina: Grécko -Francúzsko
20.30 B-skupina: Brazília - Rusko

SKOKY DO VODY

12.30 10 m veža Ž - semifinále

SKOKY NA TRAMPOLÍNE

MUŽI
15.30 kvalifikácia 1. sled
16.05 kvalifikácia 2. sled
16.45 finále

BEJZBAL

9.30 Japonsko - Taiwan
10.30 Kanada - Kuba
17.30 Holandsko - Austrália
18.30 Taliansko - Grécko

PLÁVANIE

18.30 finále 50 m v. sp. Ž
18.36 finále 1500 m v. sp. M
19.06 finále 4x100 m pol. pr. Ž
19.25 finále 4x100 m pol. pr. M

VODNÉ PÓLO

MUŽI
8.30 A-skupina: Kazachstan - Maďarsko
9.45 B-skupina: Egypt - Taliansko
15.30 B-skupina: Nemecko - Španielsko
16.45 B-skupina: Grécko - Austrália
20.00 A-skupina: Srbsko a Čierna Hora - Chorvátsko
21.15 A-skupina: Rusko - USA

TENIS

16.00 dvojhra M - o 3. miesto, štvorhra M - finále
dvojhra Ž - finále, dvojhra Ž - o 3. miesto, štvorhra Ž - o 3. miesto

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

13.30 osemfinále M+Ž

JAZDECTVO

7.30 drezúra jednotlivcov - Grand Prix - II. deň
7.30 drezúra družstiev - Grand Prix - II. deň

BOX

MUŽI
12.30 do 51 kg - 2. kolo
14.30 do 75 kg - 2. kolo
18.30 do 48 kg - 2. kolo
20.30 do 75 kg - 2. kolo

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI
7.30 A-skupina Egypt - Kórejská republika
9.30 B-skupina India - Nový Zéland
17.00 B-skupina JAR - Austrália
17.30 B-skupina Argentína - Holandsko
19.00 A-skupina Španielsko - Pakistan
19.30 A-skupina Nemecko - Veľká Británia

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

15.30 tímový šprint mužov - kvalifikácia
15.50 stíhacie preteky žien na 3000 m - kvalifikácia
16.25 tímový šprint mužov - 1. kolo
16.40 stíhacie preteky mužov na 4000 m - o 3. miesto
16.47 stíhacie preteky mužov na 4000 m - finále
17.05 tímový šprint mužov - o 3. miesto
17.10 tímový šprint mužov - finále
17.25 stíhacie preteky žien na 3000 m - 1. kolo

JACHTING

12.00 muži - triedy Mistral (7. jazda), 470 (11. jazda), trieda Finn (11. jazda)
12.05 ženy - triedy Mistral (7. jazda), 470 (11. jazda), trieda Yngling (11. jazda)
12.40 muži - trieda Mistral (8. jazda)
12.45 ženy - trieda Mistral (8. jazda)
13.30 triedy Star (1. jazda), Tornado (1. jazda)
14.45 trieda Tornado (2. jazda)
15.00 trieda Star (2. jazda)

LUKOSTREĽBA

7.30 súťaž družstiev mužov - 1. kolo
9.30 súťaž družstiev mužov - štvrťfinále
14.45 súťaž družstiev mužov - semifinále
15.44 súťaž družstiev mužov - o 3. miesto
16.14 súťaž družstiev mužov - finále

SITA

Súvisiace články