Streda, 16. júna, 2021Meniny má Blanka, Bianka

Program OH: sobota, 14. augusta

Sportnet|13. aug 2004 o 12:47

Podrobný program OH 2004 a Aténach

Podrobný program Hier XXVIII. olympiády (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):

==================
14. AUGUSTA - SOBOTA
==================
ŠERM:

9.00 šabľa M jednotlivci - kvalifikácia
17.30 šabľa M jednotlivci - semifinále
18.40 šabľa M jednotlivci - finále

DŽUDO:

9.30 M do 60 kg a Ž do 48 kg - kvalifikačné súboje a opravy
15.30 M do 60 kg a Ž do 48 kg - semifinále a finále

VZPIERANIE

19.00 do 48 kg Ž - Finále

VESLOVANIE :

7.30 skif žien (rozjazdy)
8.10 skif mužov (rozjazdy)    
9.10 dvojveslica žien bez korm. (rozjazdy)
9.30 dvojveslica mužov bez korm. (rozjazdy)
10.00 dvojskif žien (rozjazdy)
10.20 dvojskif mužov (rozjazdy)
10.50 štvorveslica mužov bez korm. (rozjazdy)

STREĽBA:

MUŽI
8.00 trap (kvalifikácia)
11.00 vzduchová pištoľ 60 (kvalifikácia)
13.45 vzduchová pištoľ 60 (finále)

ŽENY
8.00 vzduchová puška 40 (kvalifikácia)
10.00 vzduchová puška 40 (finále)

STOLNÝ TENIS:

10.00 štvorhra žien (1. kolo)
10.45 štvorhra mužov (1. kolo)
11.30 dvojhra žien  (1. kolo)
12.15 dvojhra žien (1. kolo)     
13.00 dvojhra mužov (1. kolo)
13.45 dvojhra mužov (1. kolo)
17.00 dvojhra žien (1. kolo)
18.00 dvojhra žien (1. kolo)
19.00 dvojhra mužov (1. kolo)
20.00 dvojhra mužov (1. kolo)

BEDMINTON:

8.30 dvojhra žien (1. kolo), miešaná štvorhra (1. kolo)
13.00 dvojhra žien (1. kolo), miešaná štvorhra (1. kolo)

HÁDZANÁ:

MUŽI
8.30 A-skupina: Španielsko - Kórejská republika
10.30 B-skupina: Maďarsko - Egypt
13.30 A-skupina: Rusko - Slovinsko
15.30 B-skupina: Nemecko - Grécko
18.30 A-skupina: Chorvátsko - Island
20.30 B-skupina: Francúzsko - Brazília

FUTBAL:

ŽENY
17.00 E-skupina: Japonsko - Nigéria (Atény)
17.00 F-skupina: Čína - Mexiko (Patras)
17.00 G-skupina: Grécko - Austrália (Heraklion), USA - Brazília (Solún)

MUŽI
19.30 A-skupina: Kórejská republika - Mexiko (Atény), Grécko - Mali (Solún)
19.30 C-skupina: Srbsko a Čierna Hora - Austrália (Heraklion), Argentína - Tunisko (Patras)

BASKETBAL:

ŽENY
8.00 A-skupina: Austrália - Nigéria
10.15 B-skupina: Kórejská republika - Čína
13.30 B-skupina: USA - Nový Zéland
15.45 A-skupina: Japonsko - Brazília
19.00 A-skupina: Grécko - Rusko
21.15 B-skupina: Španielsko - Česko

VOLEJBAL:

ŽENY:
8.00 B-skupina: Kuba - Nemecko
10.00 B-skupina: Dominikánska republika - Rusko
13.00 A-skupina: Japonsko - Brazília
15.00 A-skupina: Grécko - Keňa
18.30 A-skupina: Kórejská republika - Taliansko
20.30 B-skupina: Čína - USA

SKOKY DO VODY:

20.00 synchronizované skoky, 3 m doska Ž - finále
21.14 synchronizované skoky, 10 m veža M - finále

SOFTBAL:

8:30 Japonsko - Austrália
11:00 USA - Taliansko
16:00 Taiwan - Kanada
18:30 Čína - Grécko

PLÁVANIE (Olympic Aquatic Center):

9.00 rozplavby 400 m pol. pr. M
9.31 rozplavby 100 m mot. Ž
9.58 rozplavby 400 m v .sp. M
10.41 rozplavby 400 m pol. pr. Ž
11.15 rozplavby 100 m prsia M
11.42 rozplavby 4x100 m v. sp. Ž

18.30 finále 400 m pol. pr. M
18.39 semifinále 100 m mot. Ž
18.51 finále 400 m v. sp. M
19.09 finále 400 m pol. pr. Ž

19.28 semifinále 100 m prsia M
19.48 finále 4x100 m v. sp. Ž

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL:

8.00 kvalifikačné skupiny M+Ž

BOX:

MUŽI
12.30 do 75 kg - 1. kolo
14.00 do 81 kg - 1. kolo
18.30 do 75 kg - 1. kolo
20.00 do 81 kg - 1. kolo

POZEMNÝ HOKEJ:

7.30 h Ž, B-skupina Holandsko - JAR
9.30 Ž, A-skupina Čína - Japonsko
17.00 Ž, B-skupina Austrália - Nemecko
19.00 Ž, A-skupina Argentína - Španielsko

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA:
11.30 M kvalifikácia viacboja (prvý sled)

15.30 M, kvalifikácia viacboja (druhý sled)
19.30 M, kvalifikácia viacboja (tretí sled)

CESTNÁ CYKLISTIKA:

11.45 preteky mužov s hromadným štartom
 

JACHTING:

12.00 trieda Finn, muži - trieda 470 (1. jazdy)
12.05 trieda Yngling, ženy - Trieda 470 (1. jazdy)
13.15 muži - trieda 470 (2. jazda)
13.20 ženy - trieda 470 (2. jazda)
13.30 trieda Finn (2. jazda)
15.35 trieda Yngling (2. jazda)

SITA

Súvisiace články