Štvrtok, 17. júna, 2021Meniny má Adolf

Program OH: pondelok, 23. augusta

Sportnet|17. aug 2004 o 17:53

Podrobný program OH 2004 Atény

Podrobný program Hier XXVIII. olympiády (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):

=====================
23. AUGUSTA - PONDELOK
=====================
ATLETIKA

8.00 chôdza na 20 km Ž
8.10 kladivo Ž - kvalifikácia, A-skupina
8.15 desaťboj M - 100 m
9.15 desaťboj M - diaľka
9.40 kladivo Ž - kvalifikácia, B-skupina
10.00 200 m Ž - rozbehy
11.10 desaťboj M - guľa
17.30 desaťboj M - výška
17.45 trojskok Ž - finále
18.00 100 m prek. Ž - semifinále
18.30 400 m prek. M - semifinále
19.20 disk M - finále
19.25 200 m Ž - štvrťfinále
19.55 800 m Ž - finále
20.05 400 m M - finále

20.20 desaťboj M - 400 m
21.00 5000 m Ž - finále

VZPIERANIE

15.30 do 94 kg M - B-skupina
19.00 do 94 kg M - finále

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

7.30 K1 muži rozjazdy na 1000 m
8.00 C1 rozjazdy na 1000 m
8.20 K4 ženy rozjazdy na 500 m
8.40 K2 muži - rozjazdy na 1000 m
9.40 C2 rozjazdy na 1000 m
9.40 K4 muži rozjazdy na 1000 m

ZÁPASENIE

od 8.30 voľný štýl - štvrťfinále a semifinále Ž do 48, 55, 63, 72 kg
od 16.30 finále a zápasy o konečné umiestnenie Ž do 48, 55, 63, 72 kg

STOLNÝ TENIS

12.00 dvojhra mužov (zápas o 3. miesto)
13.00 dvojhra mužov (finále)

HÁDZANÁ

ŽENY
13.30 B-skupina: Francúzsko - Kórejská republika
15.30 A-skupina: Čína - Brazília
18.30 A-skupina: Maďarsko - Ukrajina
20.30 B-skupina:  Dánsko - Angola

FUTBAL

ŽENY
17.00 semifinále (Heraklion)
20.00 semifinále (Patras)

BASKETBAL

MUŽI
8.00 A-skupina: Španielsko - Nový Zéland
10.15 B-skupina: Litva - Austrália
13.30 B-skupina: USA - Angola
15.45 A-skupina: Srbsko a Č. Hora - Čína
19.00 A-skupina: Taliansko - Argentína
21.15 B-skupina: Grécko - Portoriko

VOLEJBAL

MUŽI
8.00 A-skupina: Francúzsko - Tunisko
10.00 B-skupina: Rusko - Taliansko
13.00 B-skupina: Holandsko - Austrália
15.00 A-skupina: Poľsko - Argentína
18.30 A-skupina: Srbsko a Čierna Hora - Grécko
20.30 B-skupina: USA - Brazília

SKOKY DO VODY

12.30 3 m doska M - kvalifikácia

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

18.30 dvojice, technický program - kvalifikácia

SOFTBAL

15.00 finále

VODNÉ PÓLO

MUŽI
8.30 B-skupina: Nemecko - Austrália
9.45 A-skupina: Chorvátsko - Kazachstan
16.00 B-skupina: Španielsko - Egypt
17.15 A-skupina: Rusko - Maďarsko
20.00 A-skupina: USA - Srbsko a Čierna Hora
21.15 B-skupina: Taliansko - Grécko

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

18.00 semifinále M
20.00 semifinále Ž

JAZDECTVO

9.00 drezúra jednotlivcov - Grand Prix Special

BOX

MUŽI
18.30 do 54 kg - štvrťfinále
19.30 do 57 kg - štvrťfinále
20.30 nad 91 kg - štvrťfinále

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI
7.30 B-skupina Nový Zéland - JAR
9.30 A-skupina Španielsko - Egypt
17.30 A-skupina Kórejská republika - Nemecko
18.00 A-skupina Pakistan - Veľká Británia
19.00 B-skupina India - Argentína
19.30 B-skupina Austrália - Holandsko

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

19.00 M, finále - preskok
19.35 Ž, finále - kladina
20.10 M, finále - bradlá
20.45 Ž, finále - prostné
21.20 M, finále - hrazda

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

15.30 šprint žien - štvrťfinále - 1. jazda
15.45 šprint žien - o 9. až 12. miesto
15.50 šprint žien - štvrťfinále - 2. jazda
16.05 šprint mužov - štvrťfinále - 1. jazda
16.20 šprint žien - štvrťfinále - prípadná 3. jazda
16.30 stíhacie preteky mužských družstiev na 4000 m - o 3. miesto
16.37 stíhacie preteky mužských družstiev na 4000 m - finále
16.45 šprint mužov - štvrťfinále - 2. jazda
17.10 šprint mužov - štvrťfinále, prípadná 3. jazda

JACHTING

12.00 muži - trieda Mistral (9. jazda), triedy Star (5. jazda), Tornado (5. jazda)
12.05 ženy - trieda Mistral (9. jazda)
12.40 muži - trieda Mistral (10. jazda)
12.45 ženy - trieda Mistral (10. jazda)
13.15 trieda Tornado (6. jazda)
13.30 trieda Star (6. jazda)

SITA

Súvisiace články