Sobota, 12. júna, 2021Meniny má Zlatko

Program OH: pondelok, 16. augusta

Sportnet|13. aug 2004 o 13:02

Podrobný program OH 2004 Atény

Podrobný program Hier XXVIII. olympiády (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):


====================
16. AUGUSTA - PONDELOK
====================
ŠERM

9.00 fleuret M jednotlivci - kvalifikácia
17.30 fleuret M jednotlivci - semifinále
18.55 fleuret M jednotlivci - finále

DŽUDO

9.30 M do 73 kg a Ž do 57 kg - kvalifikačné súboje a opravy
15.30 M do 73 kg a Ž do 57 kg - semifinále a finále

VZPIERANIE

9.30 do 62 kg M - B-skupina
12.00 do 58 kg Ž - B-skupina
15.30 do 58 kg Ž - finále
19.00 do 62 kg M - finále

VESLOVANIE

7.30 skif žien (opravy)
8.10 skif mužov (opravy)    
9.10 dvojveslica žien bez korm. (opravy)
9:30 dvojveslica mužov bez korm. (opravy)
9.40 dvojskif žien (opravy)
10.00 dvojskif mužov (opravy)
10.10 štvorveslica mužov bez korm. (opravy)

STREĽBA

MUŽI
11.00 vzduchová puška 60 (kvalifikácia)
14.00 vzduchová puška 60 (finále)

ŽENY
8.00 trap (kvalifikácia)
12.00 trap (finále)

STOLNÝ TENIS

10.00 štvorhra mužov (3. kolo)
11.00 štvorhra mužov (3. kolo)
12.00 štvorhra žien (3. kolo)
13.00 štvorhra žien (3. kolo)
17.00 dvojhra mužov (2. kolo)
18.00 dvojhra mužov (2. kolo)
19.00 štvorhra žien (4. kolo)
20.00 štvorhra žien (4. kolo)

BEDMINTON

8.30 štvorhra mužov (2. kolo), dvojhra žien (štvrťfinále), štvorhra žien (1. kolo), miešaná štvorhra (štvrťfinále)
13.00 dvojhra mužov (1. kolo), štvorhra mužov (2. kolo), dvojhra žien (štvrťfinále), miešaná štvorhra (štvrťfinále)
17.30 dvojhra mužov (1. kolo), štvorhra mužov (2. kolo)

HÁDZANÁ

MUŽI
8.30 A-skupina: Kórejská republika - Rusko
10.30 A-skupina: Slovinsko - Chorvátsko
13.30 A-skupina: Island - Španielsko
15.30 B-skupina: Grécko - Francúzsko
18.30 B-skupina: Brazília - Maďarsko
20.30 B-skupina: Egypt - Nemecko

BASKETBAL

ŽENY
8.00 B-skupina: Nový Zéland - Kórejská republika
10.15 A-skupina: Nigéria - Japonsko
13.30 B-skupina: Česko - USA
15.45 B-skupina: Čína - Španielsko
19.00 A-skupina: Brazília - Grécko
21.15 A-skupina: Rusko - Austrália

VOLEJBAL

ŽENY
8.00 A-skupina: Keňa - Brazília
10.00 B-skupina: Čína - Dominikánska republika
13.00 A-skupina: Taliansko - Japonsko
15.00 A-skupina: Grécko - Kórejská republika
18.30 B-skupina: USA - Nemecko
20.30 B-skupina: Rusko - Kuba

SKOKY DO VODY

20.00 synchronizované skoky, 10 m veža Ž - finále
21.14 synchronizované skoky, 3 m doska M - finále

BEJZBAL

9.30 Austrália - Taiwan
10.30 Kanada - Taliansko
17.30 Japonsko - Holandsko
18.30 Kuba - Grécko

SOFTBAL

8.30 Čína - Kanada
11.00 USA - Japonsko
16.00 Taliansko - Grécko
18.30 Austrália - Taiwan

PLÁVANIE

9.00 rozplavby 200 m v. sp. Ž
9.38 rozplavby 200 m mot. M
10.06 rozplavby 200 m pol. pr. Ž

18.30 semifinále 200 m v. sp. Ž
18.43 finále 200 m v. sp. M
18.50 finále 100 m znak Ž
18.58 finále 100 m znak M
19.15 finále 100 m prsia Ž

19.31 semifinále 200 m mot. M
19.53 semifinále 200 m pol. pr. Ž

VODNÉ PÓLO

ŽENY
8.30 B-skupina: USA - Maďarsko
9.45 A-skupina: Austrália - Taliansko
15.30 B-skupina: Rusko - Kanada
16.45 A-skupina: Grécko - Kazachstan

TENIS

9.00 dvojhra M+Ž - 1. kolo, štvorhra M+Ž - 1. kolo
16.00 dvojhra M+Ž - 1. kolo, štvorhra M+Ž - 1. kolo

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

8.00 kvalifikačné skupiny M+Ž

JAZDECTVO

9.00 military - drezúra jednotlivcov - II. deň
9.00 military - drezúra družstiev - II. deň

BOX

MUŽI
12.30 do 57 kg - 1. kolo
14.00 do 60 kg - 1. kolo
18.30 do 57 kg - 1. kolo
20.00 do 60 kg - 1. kolo

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY
7.30 A-skupina Japonsko - Argentína
9.30 B-skupina JAR - Austrália
17.00 A-skupina Nový Zéland - Čína
19.00 B-skupina Kórejská republika - Holandsko

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

19.30 M, súťaž družstiev - finále

JACHTING

12.00 muži - trieda 470 (5. jazda), triedy Finn (5. jazda), Laser (3. jazda), 49er (1. jazda)
12.05 ženy - triedy Europe (3. jazda), 470 (5. jazda), trieda Yngling (5. jazda)
12.15 muži - trieda 470 (6. jazda)
12.40 trieda 49er (2. jazda)
13.15 trieda Laser (4. jazda)
13.20 ženy - triedy Europe (4. jazda), 470 (6. jazda), trieda 49er (3. jazda)
13.30 trieda Finn (6. jazda)
13.35 trieda Yngling (6. jazda)

LUKOSTREĽBA

7.30 individuálne preteky mužov - 1. kolo - prvá polovica
14.30 individuálne preteky mužov - 1. kolo - druhá polovica

SITA

Súvisiace články