Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Program OH: piatok, 20. augusta

Sportnet|13. aug 2004 o 13:31

Podrobný program OH 2004 Atény

Podrobný program Hier XXVIII. olympiády (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):

==================
20. AUGUSTA - PIATOK
==================
ATLETIKA

8.00 chôdza na 20 km M - finále
8.15 kladivo M - kvalifikácia, A-skupina
8.30 sedemboj Ž - 100 m prek.
8.55 trojskok M - kvalifikácia
9.45 kladivo M - kvalifikácia, B-skupina
9.50 100 m Ž - rozbehy
18.30 sedemboj Ž - guľa
18.35 1500 m M - rozbehy
19.05 100 m Ž - štvrťfinále
19.20 výška M - kvalifikácia
19.50 sedemboj Ž - 200 m
20.20 400 m M - rozbehy
20.30 disk Ž - kvalifikácia, A-skupina
21.00 800 m Ž - rozbehy
21.35 10 000 m M - finále
21.50 disk Ž - kvalifikácia, B-skupina
22.15 5000 m Ž - rozbehy

ŠERM

9.00 kord Ž družstvá - kvalifikácia
11.30 kord Ž družstvá - semifinále
18.40 kord Ž družstvá - finále

DŽUDO

9.30 M nad 100 kg a Ž nad 78 kg - kvalifikačné súboje a opravy
15.30 M nad 100 kg a Ž nad 78 kg - semifinále a finále

VZPIERANIE

19.00 do 75 kg Ž - finále

STREĽBA

MUŽI
11.00 ľubovoľná malokalibrovka 60 (kvalifikácia)
13.30 ľubovoľná malokalibrovka 60 (finále)

ŽENY
8.00 športová puška 3x20 (kvalifikácia)
11.30 športová puška 3x20 (finále)

STOLNÝ TENIS

10.00 štvorhra mužov (semifinále)
12.00 štvorhra žien (zápas o 3. miesto)
13.00 štvorhra žien (finále)     
17.00 dvojhra mužov (štvrťfinále)

BEDMINTON

8.00 dvojhra mužov (semifinále)
10.40 štvorhra mužov (zápas o 3. miesto)     
13.00 štvorhra žien (semifinále)
16.00 štvorhra mužov (finále)

HÁDZANÁ

MUŽI
8.30 A-skupina: Kórejská republika - Island
10.30 A-skupina: Španielsko - Slovinsko
13.30 B-skupina: Brazília - Grécko
15.30 B-skupina: Maďarsko - Nemecko
18.30 A-skupina: Rusko - Chorvátsko
20.30 B-skupina: Francúzsko - Egypt

FUTBAL

ŽENY
17.00 štvrťfinále (Patras a Solún)
20.00 štvrťfinále (Heraklion a Volos)

BASKETBAL

ŽENY
8.00 A-skupina: Rusko - Japonsko
10.15 B-skupina: Nový Zéland - Čína
13.30 B-skupina: USA - Španielsko
15.45 B-skupina: Česko - Kórejská republika
19.00 A-skupina: Austrália - Grécko
21.15 A-skupina: Nigéria - Brazília

VODNÝ SLALOM

9.00 semifinále C2
9.35 semifinále K1 muži
10.45 finále C2
11.10 finále K1 muži

VOLEJBAL

ŽENY
8.00 B-skupina: Čína - Nemecko
10.00 B-skupina: Dominikánska republika - Kuba
13.00 A-skupina: Kórejská republika - Japonsko
15.00 A-skupina: Grécko - Brazília
18.30 A-skupina: Keňa - Taliansko
20.30 B-skupina: USA - Rusko

SKOKY DO VODY

11.30 10 m veža Ž - kvalifikácia

SKOKY NA TRAMPOLÍNE

ŽENY
15.30 kvalifikácia 1. sled
16.05 kvalifikácia 2. sled
16:45 finále

BEJZBAL

9.30 Taiwan - Taliansko
10.30 Japonsko - Kanada
17.30 Austrália - Grécko
18.30 Kuba - Holandsko

SOFTBAL

8.30 Taliansko - Kanada
11.00 USA - Taiwan
16.00 Grécko - Austrália
18.30 Japonsko - Čína

PLÁVANIE

9.00 rozplavby 50 m v. sp. Ž
9.27 rozplavby 1500 m v. sp. M
11.06 rozplavby 4x100 m pol. pr. Ž
11.28 rozplavby 4x100 m pol. pr. M

18.30 finále 200 m znak Ž
18.37 finále 100 m mot. M
18.43 finále 800 m v. sp. Ž
19.05 finále 50 m v. sp. M

19.20 semifinále 50 m v. sp. Ž

VODNÉ PÓLO

ŽENY
8.00 A-skupina: Taliansko - Kazachstan
9.15 B-skupina: USA - Rusko
15.45 B-skupina: Maďarsko - Kanada
17.00 A-skupina: Austrália - Grécko

TENIS

16.00 dvojhra M - semifinále, štvorhra M - o 3. miesto, dvojhra Ž - semifinále, štvorhra Ž - semifinále

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

13.30 osemfinále M+Ž

JAZDECTVO

7.30 drezúra jednotlivcov - Grand Prix - I. deň
7.30 drezúra družstiev - Grand Prix - I. deň

BOX

MUŽI
8.30 do 57 kg - 2. kolo
9.15 do 60 kg - 2. kolo
13.30 do 54 kg - 2. kolo
15.15 do 57 kg - 2. kolo

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY
7.30 B-skupina Kórejská republika - Austrália
9.30 A-skupina Nový Zéland - Argentína
17.00 B-skupina Nemecko - JAR
19.00 A-skupina Španielsko - Japonsko

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

12.30 kvalifikácia stíhacích pretekov mužov na 4000 m
13.15 500 m s pevným štartom žien - finále
13.55 1 km s pevným štartom mužov - finále

14.55 stíhacie preteky mužov na 4000 m - 1. kolo vyraďovacích bojov

JACHTING

10.00 trieda 49er (9. jazda), ženy - trieda Europe (9. jazda)
12.00 trieda Laser (9. jazda)
12.40 trieda 49er (8. jazda)
13.15 trieda Laser (10. jazda)
13.20 ženy - trieda Europe (10. jazda), trieda 49er (9. jazda)

LUKOSTREĽBA

7.30 súťaž družstiev žien - 1. kolo
9.30 súťaž družstiev žien - štvrťfinále
14.45 súťaž družstiev žien - semifinále
15.44 súťaž družstiev žien - o 3. miesto
16.14 súťaž družstiev žien - finále

SITA

Súvisiace články