Piatok, 25. júna, 2021Meniny má Olívia, Tadeáš

Program OH: nedeľa, 22. augusta

Sportnet|16. aug 2004 o 10:22

Podrobný program OH 2004 Atény

Podrobný program Hier XXVIII. olympiády (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):

==================
22. AUGUSTA - NEDEĽA
==================
ATLETIKA

17.00 maratón Ž
18.30 výška M - finále
18.35 100 m prek. Ž - rozbehy
19.10 trojskok M - finále
19.55 100 m M - semifinále
20.15 kladivo M - finále
20.20 400 m prek. Ž - semifinále
20.50 1500 m M - semifinále
21.15 400 m Ž - semifinále
21.40 100 m prek. Ž - štvrťfinále
22.10 100 m M - finále

ŠERM

9.00 kord M družstvá - kvalifikácia
11.30 kord M družstvá - semifinále
18.40 kord M družstvá - finále

VESLOVANIE

7.30 dvojskif žien - ľahké váhy (finále)
7.50 dvojskif mužov - ľahké váhy (finále)     
8.10 štvorveslica mužov bez korm. - ľahké váhy (finále)
8.30 párová štvorveslica žien (finále)
8.50 párová štvorveslica mužov (finále)
9.10 osemveslica žien s korm. (finále)
9.30 osemveslica mužov s korm. (finále)

ZÁPASENIE

od 8.30 voľný štýl - kvalifikácie Ž do 48, 55, 63, 72 kg

STREĽBA

MUŽI
8.00 ľubovoľná malokalibrovka 3x40 (kvalifikácia)
10.00 skeet (II. časť kvalifikácie)
12.30 ľubovoľná malokalibrovka 3x40 (finále)
14.30 skeet (finále)

STOLNÝ TENIS

10.00 dvojhra mužov (semifinále)
12.00 dvojhra žien (zápas o 3. miesto)
13.00 dvojhra žien (finále)

HÁDZANÁ

MUŽI
8.30 A-skupina: Slovinsko - Kórejská republika
10.30 A-skupina: Chorvátsko - Španielsko
13.30 B-skupina: Nemecko - Francúzsko
15.30 B-skupina: Maďarsko - Grécko
18.30 A-skupina: Rusko - Island
20.30 B-skupina: Egypt - Brazília

BASKETBAL

ŽENY
8.00 B-skupina: Nový Zéland - Česko
10.15 A-skupina: Nigéria - Rusko
13.30 A-skupina: Brazília - Austrália
15.45 A-skupina: Grécko - Japonsko
19.00 B-skupina: Čína - USA
21.15 B-skupina: Španielsko - Kórejská republika

VOLEJBAL

ŽENY
8.00 B-skupina: Nemecko - Dominikánska republika
10.00 A-skupina: Japonsko - Keňa
13.00 B-skupina: Rusko - Čína
15.00 A-skupina: Taliansko - Grécko
18.30 A-skupina: Brazília - Kórejská republika
20.30 B-skupina: Kuba - USA

SKOKY DO VODY
20.00 10 m veža Ž - finále

BEJZBAL

9.30 Holandsko - Taiwan
10.30 Grécko - Japonsko
17.30 Taliansko - Kuba
18.30 Austrália - Kanada

SOFTBAL

8.30 1. semifinále
11.00 2. semifinále
16.00 o 3. miesto

VODNÉ PÓLO

ŽENY
9.45 zápas o 7. miesto
16.00 1. štvrťfinále
17.15 2. štvrťfinále

TENIS

16.00 dvojhra M - finále, štvorhra Ž - finále

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

13.30 štvrťfinále M+Ž

JAZDECTVO

8.00 skok jednotlivcov - 1. kvalifikácia

BOX

MUŽI
18.30 do 64 kg - štvrťfinále
19.30 do 69 kg - štvrťfinále
20.30 do 91 kg - štvrťfinále

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY
7.30 B-skupina Nemecko - Kórejská republika
9.30 A-skupina Španielsko - Nový Zéland
17.00 A-skupina Argentína - Čína
19.00 B-skupina Austrália - Holandsko

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

19.00 M, finále na jednotlivých náradiach - prostné
19.35 Ž, finále - preskok
20.10 M, finále - kôň na šírku
20.40 Ž, finále - bradlá
21.15 M, finále - kruhy

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

8.00 šprint žien - kvalifikácia
8.15 šprint mužov - kvalifikácia
8.35 stíhacie preteky mužských družstiev na 4000 m - kvalifikácia
15.30 šprint žien - osemfinále
15.50 šprint mužov - 2. kolo
16.25 šprint žien - opravy osemfinále
16.30 šprint mužov - opravy 2. kola
16.40 stíhacie preteky žien na 3000 m - o 3. miesto
16.45 stíhacie preteky žien na 3000 m - finále
17.00 šprint mužov - osemfinále
17.20 stíhacie preteky mužských družstiev na 4000 m - 1. kolo
17.50 šprint mužov - opravy osemfinále

JACHTING

12.00 triedy Star (3. jazda), Laser (11. jazda), Tornado (3. jazda), 49er (10. jazda)
12.05 ženy - trieda Europe
12.40 trieda 49er
13.15 trieda Tornado (4. jazda)
13.20 trieda 49er (12. jazda)
13.30 trieda Star (4. jazda)

SITA

Súvisiace články