Streda, 23. júna, 2021Meniny má Sidónia

Program OH: nedeľa, 15. augusta

Sportnet|13. aug 2004 o 12:48

Podrobný program OH 2004 Atény

Podrobný program Hier XXVIII. olympiády (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):

==================
15. AUGUSTA - NEDEĽA
==================
ŠERM

9.00 kord Ž jednotlivkyne - kvalifikácia
17.30 kord Ž jednotlivkyne - semifinále
18.55 kord Ž jednotlivkyne - finále

DŽUDO

9.30 M do 66 kg a Ž do 52 kg - kvalifikačné súboje a opravy
15.30 M do 66 kg a Ž do 52 kg - semifinále a finále

VZPIERANIE

9.30 do 56 kg M - B-skupina
12.00 do 53 kg Ž - B-skupina
15.30 do 53 kg Ž - finále
19.00 do 56 kg M - finále

VESLOVANIE

7.30 dvojskif žien - ľahké váhy (rozjazdy)
8.00 dvojskif mužov - ľahké váhy (rozjazdy)
8.40 štvorveslica mužov bez kormidelníka - ľahké váhy (rozjazdy)
9.10 párová štvorveslica žien (rozjazdy)
9.30 párová štvorveslica mužov (rozjazdy)
10.00 osemveslica žien s korm. (rozjazdy)
10.20 osemveslica mužov s korm. (rozjazdy)

STREĽBA

MUŽI
8.00 trap (kvalifikácia)
12.30 trap (finále)

ŽENY    
8.00 vzduchová pištoľ 40 (kvalifikácia)
10.30 vzduchová pištoľ 40 (finále)

STOLNÝ TENIS

10.00 štvorhra žien (2. kolo)
10.45 štvorhra žien (2. kolo)
11.30 štvorhra mužov (2. kolo)
12.15 štvorhra mužov (2. kolo)
13.00 dvojhra žien  (2. kolo)
13.45 dvojhra žien (2. kolo)     
17.00 dvojhra mužov (2. kolo)
18.00 dvojhra mužov (2. kolo)
19.00 dvojhra žien (2. kolo)
20.00 dvojhra žien (2. kolo)

BEDMINTON

8.30 dvojhra žien (2. kolo), miešaná štvorhra (2. kolo)
13.00 dvojhra žien (2. kolo), miešaná štvorhra (2. kolo)
17.30 dvojhra mužov (1. kolo), štvorhra mužov (1. kolo)

HÁDZANÁ

ŽENY
13.30 A-skupina: Čína - Maďarsko
15.30 A-skupina: Grécko - Brazília
18.30 B-skupina: Španielsko - Angola
20.30 B-skupina: Dánsko - Francúzsko

FUTBAL

MUŽI
19.30 B-skupina: Paraguaj - Ghana (Solún), Japonsko - Taliansko (Volos)
19.30 D-skupina: Maroko - Portugalsko (Heraklion), Kostarika - Irak (Atény)

BASKETBAL

MUŽI
8.00 B.skupina: Angola - Litva
10.15 A-skupina: Taliansko - Nový Zéland
13.30 A-skupina: Čína - Španielsko
15.45 A-skupina: Argentína - Srbsko a Č. Hora
19.00 B-skupina: Portoriko - USA
21.15 B-skupina: Grécko - Austrália

VOLEJBAL

MUŽI
8.00 A-skupina: Srbsko a Čierna Hora - Poľsko
10.00 B-skupina: Holandsko - Rusko
13.00 A-skupina: Argentína - Francúzsko
15.00 B-skupina: Brazília - Austrália
18.30 A-skupina: Tunisko - Grécko
20.30 B-skupina: Taliansko - USA

BEJZBAL

9.30 Kuba - Austrália
10.30 Taliansko - Japonsko
17.30 Kanada - Taiwan
18.30 Grécko - Holandsko

SOFTBAL

8.30 Japonsko - Taiwan
11.00 Čína - Taliansko
16.00 USA - Austrália
18.30 Kanada - Grécko

PLÁVANIE

9.00 rozplavby 100 m znak Ž
9.20 rozplavby 200 m v. sp. M
9.54 rozplavby 100 m prsia Ž
10.15 rozplavby 100 m znak M
10.42 rozplavby 400 m v. sp. Ž
11.10 rozplavby 4x100 m v. sp. M

18.30 semifinále 100 m znak Ž
18.40 semifinále 200 m v. sp. M
18.53 finále 100 m mot. Ž
19.01 finále 100 m prsia M

19.06 semifinále 100 m prsia Ž
19.26 semifinále 100 m znak M
19.46 finále 400 m v. sp. Ž
19.55 finále 4x100 m v. sp. M

VODNÉ PÓLO

MUŽI
8.30 B-skupina: Egypt - Austrália
9.45 A-skupina: Rusko - Kazachstan
15.30 A-skupina: Srbsko a Čierna Hora - Maďarsko
16.45 B-skupina: Taliansko - Španielsko
20.00 B-skupina: Nemecko - Grécko
21.15 A-skupina: Chorvátsko - USA

TENIS

9.00 dvojhra M+Ž - 1. kolo, štvorhra M+Ž - 1. kolo
16.00 dvojhra M+Ž - 1. kolo, štvorhra M+Ž - 1. kolo

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

8.00 kvalifikačné skupiny M+Ž

JAZDECTVO

9.00 military - drezúra jednotlivcov - I. deň
9.00 military - drezúra družstiev - I. deň

BOX

MUŽI
12.30 do 64 kg - 1. kolo
14.00 do 69 kg - 1. kolo
18.30 do 64 kg - 1. kolo
20.00 do 69 kg - 1. kolo

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI
7.30 B-skupina Austrália - Nový Zéland
9.30 B-skupina Argentína - JAR
17.00 A-skupina Kórejská republika - Španielsko
17.30 A-skupina Nemecko - Pakistan
19.00 A-skupina Veľká Británia - Egypt
19.30 B-skupina Holandsko - India

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

9.00 Ž, kvalifikácia viacboja (prvý sled)
12.30 Ž, kvalifikácia viacboja (druhý sled)
16.00 Ž, kvalifikácia viacboja (tretí sled)
20.00 Ž, kvalifikácia viacboja (štvrtý sled)

CESTNÁ CYKLISTIKA

14.00 preteky žien s hromadným štartom

JACHTING

12.00 muži - triedy Mistral (1. jazda), 470 (3. jazda), triedy Finn (3. jazda), Laser (1. jazda)
12.05 ženy - triedy Mistral (1. jazda), Europe (1. jazda), 470 (3. jazda), trieda Yngling (3. jazda)
12.45 muži - trieda Mistral (2. jazda)
12.50 ženy - trieda Mistral (2. jazda)
13.15 muži - trieda 470 (4. jazda), Laser (2. jazda)
13.20 ženy - triedy Europe (2. jazda), 470 (4. jazda)
13.30 trieda Finn (4. jazda)
13.35 trieda Yngling (4. jazda)

LUKOSTREĽBA

7.30 individuálne preteky žien - 1. kolo - prvá polovica
14.30 individuálne preteky žien - 1. kolo - druhá polovica

SITA

Súvisiace články