Streda, 28. júla, 2021Meniny má Krištof

Procházku čaká najväčšia výzva kariéry!

Vladimír Bilohuščin|27. okt 2020 o 01:00

Denisa má možnosť dostať sa k titulovému súboju.

A je to tu, po týždňoch vyčkávania a vyjednávania sa Jiří Procházka konečne dočkal. Po tom, čo sa špekulovalo hlavne o mene Aleksandar Rakič, ktorý v rebríčku poloťažkej váhy figuruje tesne pred Jirkom na štvrtom mieste, je nakoniec všetko inak.

Procházka si v ďalšom zápase zmeria sily s hviezdnym Dominickom Reyesom, ktorý má za sebou v posledných zápasoch dva súboje o titul. Aj keď ten posledný proti Blachowiczovi mu nevyšiel podľa predstáv, v súboji s Jonom Jonesom Reyes siahal na opasok a množstvo ľudí si stále myslí, že tento súboj mal na body vyhrať.

Procházka má zatiaľ na svojom konte v UFC jediný duel, v ktorom ale na seba svojim štýlom a hlavne výkonom strhol pozornosť. V debute totiž dokázal knokautovať Oezdemira, ktorý taktiež v minulosti bojoval o titul.

Súboj Procházka vs Reyes má byť hlavným zápasom večera podujatia UFC, ktoré sa uskutoční 27. februára 2021. Aj keď si na súboj dvoch hviezdnych bojovníkov musíme ešte hodnú chvíľu počkať, je jasné, že sa víťaz tohto duelu môže potencionálne dostať k súboju o titul poloťažkej váhy.

Vladimír Bilohuščin je zakladateľ webu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA, kde pôsobil viac ako 5 rokov na poste šéfredaktora. V marci 2021 prešiel spolu s celou redakciu do Sportnetu, kde sa venuje MMA a ďalším bojovým umeniam. Vo voľnom čase rád hráva volejbal.

Súvisiace články