Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Prípravy na vystúpenie Mr. Olympia v plnom prúde

Sportnet|Publikované 8. nov 2006 o 23:00

Prešov Na kulturistický bonbónik sa môžu tešiť v Prešove. V Mestskej hale sa predstaví najlepší kulturista všetkých čias, osemnásobný Mr. Olympia

Ronnie Coleman. V stredu 15. 11.vystúpi R. Coleman v pražskej Sazka aréne vedno dvadsiatimi piatimi najlepšími profesionálmi z Európy. Na druhý deň, teda v štvrtok 16.novembra sa môžu priaznivci kulturistického športu na Slovensku naňho tešiť v šarišskej metropole na EURO SHOW Nuterd SR.

"Túto šou organizuje Eurofit s.r.o. so sídlom v Prahe," vraví jeden zo spoluorganizátorov Vladislav Štock. "Šou aj preto, lebo v nej vystúpi Fredy Aysi, majster sveta v karate so svojou tanečnou skupinou. Bob Divílek predvedie elastic šou, príde aj Golem, 35 násobný držiteľ siláckych rekordov zapísaných v Guinessovej knihe,, svetový šampión vo fitness Bartoš a ďalší športovci a umelci v dvojhodinovom programe," zopakoval základné informácie V. Štock a dodal: "Začiatkom tohto týždňa pricestoval do Prešova generálny sekretár Európskej kulturistickej federácie Stanislav Pešát. Prezrel si stánok, kde R. Coleman vystúpi. Vyslovil presvedčenie, že organizátorom všetko "klapne" a zaplnené hľadisko sa na chystanom programe dobre pobaví."

EURO SHOW Nutred SR sa uskutoční v prešovskej Mestskej hale v štvrtok šestnásteho novembra so začiatkom o 17.hodine. Informácie o predajných miestach vstupeniek na túto príťažlivú šou získate na č.t.: 0904 070 109 a 0903 551 138.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.