Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Prípravy na minifutbalový Skalia Flash Cup 2003 finišujú

Sportnet|Publikované 28. nov 2003 o 23:00

Prešov - Športová hala na Nábrežnej ulici v Prešova po roku opäť prichýli nadšencov minifutbalu. Po úspešnom prvom ročníku Vianočného halového

turnaja v minifutbale Skalia Flash Cup 2003, ktorého hlavným organizátorom je prešovská firma Skalia, výhradný dovozca španielskych športových výrobkov značky JOMA, pripravujú jeho druhé pokračovanie. Turnajové zápasy budú na Nábrežnej prebiehať od 15. do 21. decembra 2003 so začiatkami o 8. hodine. Na súpiske jedného družstva (5+1) môže byť najviac desať hráčov. Zápasy trvajú 2x15 minút s dvojminútovou prestávkou. Hrá sa o Putovný pohár a ďalšie hodnotné vecné ceny pre prvé štyri celky v konečnom poradí, pre najlepšieho brankára, hráča a strelca turnaja. Celodenná vstupenka stojí 15 Sk, pričom každý hrací deň budú žrebované o vecné ceny.

Uzávierka prihlášok (štartovné na družstvo 3 000 Sk) je 10. 12. 2003. O dva dni neskôr o 17. h vo Flash clube Čierny orol v Prešove sa uskutoční žrebovanie jednotlivých turnajových skupín. Podrobnejšie informácie poskytne riaditeľ turnaja Pavol Havira na č. t. 0905 484 961.