Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

Prípravný hokej bude v Prešove bez divákov, boja sa konfliktov

SITA|Publikované 4. sep 2013 o 16:14

Po augustovom futbalovom zápase Michalovce - Prešov eskaluje napätie medzi oboma fanúšikovskými tábormi.

Po augustovom futbalovom zápase Michalovce - Prešov eskaluje napätie medzi oboma fanúšikovskými tábormi a funkcionári prešovského klubu chcú predísť zbytočným nepríjemnostiam.

PREŠOV. Štvrtkový prípravný hokejový zápas medzi prvoligovými klubmi HC 07 Prešov a HK Dukla Michalovce sa uskutoční bez prítomnosti divákov. Informuje o tom oficiálny web michalovského mužstva.

"Ozvali sa nám prešovskí funkcionári so žiadosťou, aby sme túto informáciu oznámili aj našim divákom, ktorí sa na tento duel chystali. Je to najmä z dôvodu, že po poslednom futbalovom zápase Michalovce - Prešov eskaluje napätie medzi oboma fanúšikovskými tábormi a funkcionári prešovského klubu chcú predísť zbytočným nepríjemnostiam. Vzhľadom na to sme sa rozhodli, že prípravný duel medzi Prešov - Michalovce sa uskutoční bez prítomnosti divákov. Týmto vyzývam našich priaznivcov, aby na tento zápas necestovali, pretože sa na štadión určite nedostanú," uviedol športový riaditeľ HK Dukla Michalovce a asistent trénera Peter Tirpák.

Súvisiace články