Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Prípravný futbal Popradčanov

Sportnet|Publikované 22. júl 2014 o 22:00

Poprad hral s Martinom a D. Ždaňou.

Poprad - Martin 1:0 (0:0)

Gól: Kubus. POPRAD: Huszárik - Ondruš, Janigloš, Bendík, Pristaš - Gajan, Palutka, T. Ferenc, M. Ferenc - Kubus, Korenko, striedali: Rušin - Vitkaj, Monka, Rams, Orenič, Galovič, Maliniak.

Poprad - D. Ždaňa 0:2 (0:1)

POPRAD: Huszárik - Ondruš, Bendík, Janigloš, Monka - M. Ferenc, Palutka, T. Ferenc, Rams - Kubus, Michlík, striedali: Pristaš, Maliniak, Pilát, Šuľa, J. Tropp.

V predsezónnej previerke nastúpili Popradčania v NTC proti zdatnému súperovi od Hrona, s ktorým zviedli obojstranne zaujímavý a vzhľadom na priebeh remízový duel. V ňom však napokon domáci ťahali za kratší koniec povrazu, keď doplatili najmä na streleckú nemohúcnosť a pykali po hrubých chybách v defenzívnej činnosti. Do vedenia však mohli ísť v 25. minúte hostitelia, keď po presnom centri M. Ferenca Kubus prudkou hlavičkou neprekonal gólmana Ždane. O päť minút na to sa potvrdilo pravidlo nedáš - dostaneš, keď po strate lopty v strede poľa hostia z rýchleho protiútoku prekonali bezmocného Huszárika.

Domáci ale aj napriek inkasovanému gólu nerezignovali a usilovali sa dobýjať obranné hradby súpera, ktoré sa im však nepodarilo zdolať. Po obrátke sa tempo hry ešte zvýšilo a v 60. minúte sa mohlo začať odznova, no Šuľa sa hlavičkovým pokusom nepresadil. Naopak, v 70. minúte to boli hostia, ktorým sa podarilo poistiť svoj náskok, keď po zaváhaní v malom vápne a následnej trme-vrme pred Huszárikom Pohrončania dotlačili loptu do siete.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.