Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Pripravenosť preveria kvalitnejší súperi

Sportnet|Publikované 25. feb 2009 o 23:00

Štvrtoligisti Štítnika K.T. odohrali už počas zimnej prestávky sedem prípravných stretnutí, v ktorých trikrát zvíťazili a štyrikrát prehrali. Počas

nastávajúceho víkendu majú v pláne odohrať ďalšie zápasy proti Gemerskej Hôrke a Rešici. Neskôr nastúpia proti Moldave a Barci.

Víkendový dvojzápas

ŠTÍTNIK. "V sobotu dopoludnia na vedľajšom ihrisku hostíme Gemerskú Hôrku, ale všetko bude závisieť od počasia, ktoré je nevypočítateľné. V nedeľu pocestujeme do Košíc na zápas s Rešicou. Tento duel bude pravdepodobne istejší, keďže ho odohráme na umelom trávniku. Samozrejme, okrem zápasov sa všetci intenzívne zapájajú do tréningových procesov," informoval vedúci mužstva Štítnika K.T. Ilko Minčev.

Posty stabilizujú po sústredení

V poslednom stretnutí hostili jesenného lídra I. triedy okresných futbalových majstrovstiev Rudnú, ktorú zdolali 10:4. "Na ťažkom teréne sa nedalo kombinovať, ale i napriek tomu, že súper patril do kategórie slabších, chlapci odohrali zápas v dobrom tempe. Určite máme čo odstraňovať, keďže sme po chybách inkasovali viac gólov, ako sa čakalo. Skúšal som iný herný systém na troch obrancov, na čo naši hráči nie sú zvyknutí, a z toho to všetko pramenilo. Priestor dostali aj hráči z lavičky, každý si mohol zahrať, a preto doterajšie výsledky boli pre nás druhoradé. Čaká nás trojdňové sústredenie na Hrádku a následne dvojzápas, po ktorom si už urobím predbežne obraz o zložení kádra a stabilizujem jednotlivé posty. Následne príde na rad herná stránka a budeme už iba ladiť formu. Ďalšie zápasy preto odohráme s kvalitnejšími súpermi ako Moldavou a Barcou. Bude to určite dobrá previerka nášho doterajšieho snaženia v prípravnom období," uviedol tréner Štítnika K.T. Ján Fatľa.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.