Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Primátori sa stavili o víťazstvo v hokejovej extralige

Takto sa košickí hokejisti radovali z postupu do finále. Bude sa ich radosť opakovať na konci finálovej série? (Autor: TASR)
SITA|Publikované 9. apr 2014 o 15:21

Primátori Košíc a Nitry zhodne tipujú triumfy svojich mužstiev vo finále hokejovej extraligy 4:2 na zápasy.

KOŠICE. Pred začiatkom finálovej série slovenskej hokejovej extraligy, v ktorom sa stretnú HC Košice a HK Nitra, sa rozhodli predpovedať vývoj série o majstra aj primátori Richard Raši a Jozef Dvonč.

Najvyšší predstavitelia oboch miest, ktorí sa chystajú pozorne sledovať finálové súboje, veria v zisk titulu a zhodne tipujú triumfy svojich mužstiev 4:2 na zápasy.

Okrem povzbudzovania na tribúnach sa zapoja do finále netradičnou stávkou s charitatívnym podtextom. Bez ohľadu na to, koho tip sa ukáže ako správny, bude sa radovať z výhry aj niekto celkom iný.

Primátor zdolaného finalistu venuje športovú výstroj - hokejky a dresy deťom z vybraného zariadenia v meste víťaza, ktoré po finále Tipsport extraligy navštívia spoločne.

Hokej prinesie radosť nielen fanúšikom na tribúnach a pri televíznych obrazovkách, ale i deťom.

V súvislosti so stávkou nezostane iba pri odkazoch na diaľku, obaja primátori sa stretnú vo štvrtok 10. apríla 2014 o 16.50 h vo vestibule hotela Magnus v Trenčíne, kde ju spečatia naživo.

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.