Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Pribrzdí Bardejov Spišiakov?

Sportnet|Publikované 24. feb 2009 o 23:00

BARDEJOV. Po dvoch stretnutiach štvrťfinále play-off v prvej hokejovej lige favoriti z vedúcej štvorky vedú na zápasy 2:0. Dnes večer sú na programe

tretie duely a možno už spoznáme semifinalistov.

Najbližšie k tomu majú hokejisti Spišskej Novej Vsi, ktorí v dvoch zápasoch doma vyhrali s Bardejovom so skóre 16:4. Súperi základnej časti zohrali štyri stretnutia a hneď v tom úvodnom Bardejov vyhral na ľade favorita 2:1. Následne Spišiaci bodovali vonku s výsledkom 6:1 a doma 4:2. Zvládli aj štvrtý zápas, ktorý vyhrali na výjazde v predĺžení.

"Doma to bude iný hokej," taký je odkaz z kabíny Bardejova, lebo hráči nemajú čo stratiť. Poznajú kvality súpera, ktorý je favoritom prvej ligy, no pred domácim publikom sa dokážu predstaviť v čo najlepšom svetle. Či prvoligové reflektori na zimnom štadióne zhasnú dnes, alebo až zajtra, na to si počkáme, no fanúšikovia pri Topli zhodne konštatujú, že sledovali kvalitnú sezónu. "Máme zranených hráčov, no chceli by sme, aby sa diváci bavili na dobrej hre a boli sme vyrovnaným súperom. Radi by sme, aby sa u nás hrali dva zápasy," vyslovil želanie tréner Bardejova Jozef Škrak.

Tretí zápas HC Xawax Bardejov - HK Sp. Nová Ves začína o 17.30 hod.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.