Štvrtok, 21. októbra, 2021Meniny má Uršuľa

Prezident Spartaka Moskva obvinil vedenie ruského futbalu zo sprisahania

TASR|7. apr 2003 o 10:00

Moskva 7. apríla (TASR) - Prezident ruského futbalového klubu Spartak Moskva Andrej Červičenko obvinil čelných predstaviteľov ruského futbalu zo zaujatosti ...

Moskva 7. apríla (TASR) - Prezident ruského futbalového klubu Spartak Moskva Andrej Červičenko obvinil čelných predstaviteľov ruského futbalu zo zaujatosti proti jeho klubu. Uviedol to po moskovskom derby v 3. kole ruskej ligy, v ktorom Spartak prehral na ihrisku CSKA 2:3.

"Všetci sa proti nám sprisahali a trvá to už dlhší čas. Dnes sme na ihrisku bojovali a nemali sme prehrať, no napokon nás zdolal rozhodca. A ten sa riadil pokynmi svojich šéfov," uviedol Andrej Červičenko a pokračoval: "Proti nám sa to nestalo prvýkrát a iba ma to utvrdzuje v názore, že šéf ruského futbalu Viačeslav Koloskov a ľudia okolo neho nechcú vidieť Spartak na čelných pozíciách ruskej ligy."

Spartak Moskva bol v poslednom období najúspešnejším ruským klubom. Od roku 1992 získal deväť majstrovských titulov. V minulej sezóne však skončil až tretí za mestskými rivalmi Lokomotivom a CSKA a v úvodnej fáze Ligy majstrov prehral všetky svoje stretnutia. V doterajších troch zápasoch nového ligového ročníka získal iba bod a v tabuľke je až na 14. mieste.

mr go

Súvisiace články