Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Prezident novoveského klubu unáhlené závery nerobí

Nepremárniť úvod zápasu. To je hlavný cieľ Spišiakov na pôde posledného tímu tabuľky. (Autor: Jozef Petruška)
Sportnet|Publikované 22. aug 2014 o 22:00

Dôvera voči trénerovi a hráčom je stále. Chýba mentálna sila po rýchlych inkasovaných góloch.SP. NOVÁ VES. Tri body za víťazstvo doma nad Prešovom B majú doteraz na svojom konte futbalisti Spišskej Novej Vsi.

V štyroch kolách 3. ligy Východ súperových brankárov dokázali prekonať len dvakrát a to ich radí až na nelichotivé štrnáste miesto tabuľky.

Začiatok nebol zlý

Po dobrom výsledku s Prešovom B sa očakávalo, že Novovešťania opäť naskočia na víťaznú vlnu z jarnej časti a budú sa na nej niesť cez Stropkov, v pohári cez Medzev a doma s Haniskou.

Prehra 0:3 so Stropkovom prebolela, podobne aj vyradenie zo Slovenského pohára. Po nečakanom výsledku 0:3 doma s Haniskou sa Spišiaci začali topiť v treťoligovom mori a prepadli sa takmer na dno.

„Nič mimoriadne sa nedeje. Obnovilo sa zranenie brankára, nehrá Štefánik, vykartičkoval sa Slejzák. A to sú hráči, ktorí boli základom úspech postupu do tretej. Všetko v klube funguje normálne. Chlapci trénujú bez problémov. Vo štvrtok som bol osobne na tréningu. Dôvera trénera Ondáša je stále. Žiadne unáhlené závery nerobíme. Ideme ďalej tak, ako sme sezónu naštartovali. Prvé dva majstráky neboli zlé. Chýbala nám trochu viac mentálna sila. Inkasovali sme v Stropkove a doma rýchle góly na začiatku stretnutí a z toho sme sa nevedeli spamätať. V tom sa treba hlavne zlepšiť,“ uviedol prezident FK Spišská Nová Ves Pavol Hudáček.

Na pôde posledného

Na zverencov trénera Branislava Ondáša čaká možno najťažší zápas jesene. V piatom kole 3. ligy Východ sa predstavia na ihrisku poslednej Bardejovskej Novej Vsi. Tá je v tabuľke bez bodu na poslednom mieste. A takéto majstráky bývajú pre hostí najhoršie.

„Ideme na pôdu posledného tímu tabuľky. Na hráčov nie je vyvíjaný žiadny tlak. Skôr som za pohodovú a pokojnú atmosféru v A–mužstve. Už bude môcť hrať Slejzák, čo bude veľkým prínosom. Zhodli sme sa na tom všetci, že v Bardejovskej Novej Vsi si musíme dávať veľký pozor na začiatok zápasu,“ povedal pokojným tónom šéf futbalu v Spišskej Novej Vsi Pavol Hudáček.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.