Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Prešovčania sa zľakli víťazstva

Sportnet|Publikované 8. nov 2002 o 23:00

VK PU Prešov - Matador Púchov 2:3 (20, 18, -19, -22, -7)Prešov - V stretnutí 6. kola extraligy volejbalistov bol hosťujúci Púchov na prahu prvej

VK PU Prešov - Matador Púchov 2:3 (20, 18, -19, -22, -7)

Prešov - V stretnutí 6. kola extraligy volejbalistov bol hosťujúci Púchov na prahu prvej prehry v tejto sezóne. Domáci totiž v prvých dvoch setoch nadviazali na posledné výborné výkony, opierali sa o účinný servis a predčili súpera aj v činnostiach na sieti. Skúsený súper sa však za nepriaznivého vývoja nepoložil, postupne zlepšil príjem a servis, a keď Prešovčania v týchto dvoch činnostiach postupne "odchádzali", vývoj stretnutia sa otočil. Prešovčania zabojovali ešte v štvrtom sete, ale v záverečnom tajbrejku už na ihrisku jednoznačne dominovali hostia. Dnes o 18.00 hod. privítajú v Prešove nováčika z Nového Mesta nad Váhom.

PREŠOV: Kempa, Červeň, Škvarek, Sopko, Ondrušek, Gešperík (libero Varchol, Soták, Špaček). Hralo sa 119 minút, pred 400 divákmi rozhodovali Hank a Höger.

Zostávajúce výsledky 6. kola: ŠVK Zvolen - Petrochema Dubová 0:3 (-20, -18, -21), Chemes Humenné - Flaga Nové Mesto n.V. 3:1 (-12, 12, 17, 16).