Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Prešov v Chorvátsku s novým brankárom

Sportnet|Publikované 21. júl 2008 o 22:00

Prvý týždeň sústredenia v chorvátskom letovisku Biograd zakončili hádzanári Tatrana Prešov prípravným stretnutím. Súperom slovenského majstra bol

druholigový RK Kaštela.

BIOGRAD/PREŠOV. Tréner Prešovčanov Rastislav Trtík sa na sústredení pri Jadrane musí zaobísť bez brankárov. Michala Meluša, ako sme exkluzívne v závere minulého týždňa informovali, operovali v prešovskej nemocnici. Koleno ho vyradilo z prípravy najmenej na tri týždne. Dušan Bakša a Michal Kaminský necestovali z iných dôvodov. Nuž a Maroš Popčák mal povinnosti v slovenskej reprezentačnej dvadsiatke.

Prvá výhra pri Jadrane

Nepríjemná, no nie patová situácia pre trénera i manažéra klubu Radima Hansela. Ako nás aktuálne informoval z chorvátskeho Biogradu prešovský manažér, v prípravných stretnutiach (Prešovčania ich majú v pláne ešte dva) si vypomôžu miestnymi gólmanmi. V dueli s druholigovým RK Kaštela chytal za Tatran Ivica Tomič s biogradského hádzanárskeho klubu. Tatran Prešov zdolal svojho prvého súpera pri Jadrane vysoko 48:21 (22:7). Prešov hral v zostave: Tomič - Mazúr 2, Marušák 2, T. Mažár 5, Huňady 4, Mi. Urban 5, Geci 1, Pekár 2, Fuňak 1, Radčenko 3, Mikéci 8, Kozlov 8, Tumidalský 3, Dudáš 4.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.