Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Premiéra Tatrana v SEHA League sa odkladá

Sportnet|Publikované 13. sep 2012 o 18:46

Hádzanári Metalurgu Skopje na sobotňajší zápas do Prešova nepricestujú pre problémy s dopravou.

Hádzanári Metalurgu Skopje na sobotňajší zápas do Prešova nepricestujú pre problémy s dopravou.

PREŠOV. V sobotu podvečer sa chystala v Mestskej hale sláva. Prvý raz v sezóne 2012/2013 mal odohrať Tatran Prešov domáci majstrovský zápas. A hneď ako remeň.

V prvom kole druhého ročníka SEHA League mal zavítať do Prešova pravidelný účastník Ligy majstrov, finalista premiérového Final Four nadnárodnej ligy, macedónsky šampión RK Metalurg Skopje. Vo štvrtok večer sa však všetko zmenilo a zápas sa v pôvodnom termíne neuskutoční.

Nehrá sa, Metalurg nemá ako priletieť

Obrovské sklamanie pre fanúšikov prešovskej hádzanej aj samotný mančaft nastalo vo štvrtok krátko po dvadsiatej hodine. Vtedy nám manažér Tatrana Prešov Miroslav Šosták oznámil neskutočne nepríjemnú vec.

Macedónsky majster RK Metalurg Skopje mal technické problémy so zabezpečením leteckej prepravy zo Skopje na Slovensko, a tak oznámil, že na premiérový zápas nadnárodnej SEHA League do Prešova ani pri najlepšej vôli nemôže pricestovať.

Jedno je isté, že zápas Tatran Prešov – RK Metalurg Skopje sa v sobotu neuskutoční. Ako nám M. Šosták oznámil, zatiaľ nepozná náhradný termín.

S poľutovaním sa klub ospravedlňuje všetkým fanúšikom slovenskej hádzanej, ale Tatran Prešov ostal v tejto chvíli v neriešiteľnej situácii.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.