Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Premiéra Martina Pacasa v Glory - Rozhovor

Tomáš Tadlánek|Publikované 29. jan 2021 o 01:00

Už zajtra čaká nášho Martina Pacasa premiéra v organizácii Glory, kde sa predstaví na štartovke po boku mien ako Rico Verhoeven, Artem Vakhitov, Cedric Doumbé a ďalší!

Jednu z našich najlepších ťažkých váh - Martina Pacasa, čaká už zajtra premiéra v prestížnej kickboxerskej organizácii GLORY!
Jeho súperom bude Holaňdan Muhammed Balli a my sme sa Martina spýtali na pár otázok pred jeho zápasom.Ako sa cítiš pred svojou premiérou v Glory, kde nás čaká jedna z ich najlepších štartoviek?
Ahojte,cítim sa ako vždy pred každym zapasom. S rozdielom,že nastupim po vyše roku do ringu.

Ako sa tam momentálne o vás stará Glory? Máte prísne opatrenia na hoteli?
Starostlivost je na štandarnej urovni. Fighteri aj s trénermi sú osobitne na izbach, jedlo máme na izbe a hotel máme niekde mimo civilizáciu.

Čo vieš o svojom súperovi?
Súpera som doteraz neregistroval. Prvý krát po ozname, že sa mi mení súper.Ako hodnotíš svoju prípravu na tento zápas? 
Priprava bola na rýchlo. Po roku nepravidelného tréningu sa dať zasa na každodennú športovú rutinu. Samozrejme som rátal aj s tým, že sa celá akcia môže zo dňa na deň zrušiť za súčasných podmienok a opatreni.

Aký očakávaš priebeh zápasu?
Priebeh zápasu...Poručeno Panu Bohu.

Máš v hlave nejaké mená, s ktorými by si sa rád tento rok stretol v GLORY?
V prvom rade vsetko záleží na tom ako odboxujeme tento zápas. Ďalej sa uvidi. Ja si moc nenavyberám. Nemám už źiadne očakávania od športu. Jednoducho príde ponuka, ideš boxovať/nejdeš, dátum áno/nie. Bye bye.

Glory 77 má jednu z najlepších štartoviek, kde nás čaká 4-členná HW pyramída na čele s Ricom Verhoevenom a 3 titulové zápasy!
Podujatie sa bude dať pozerať LIVE cez PPV na www.fite.tv. Martin Pacas sa predstaví v predzápase, ktorý bude GLORY vysielať zdarma na svojom Facebooku od 19:00!

Súvisiace články