Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Preložené zápasy

Sportnet|Publikované 11. sep 2007 o 22:00

Spišská Nová Ves. Slovenský futbalový zväz rozhodol preložiť z dôvodu nepriaznivého počasia všetky zápasy patriace do jeho kompetencie. Preložené

boli majstrovské zápasy seniorov, staršieho a mladšieho dorastu II. ligy, zápasy športových futbalových tried I. ligy.

Druhá liga starších a mladších žiakov hrala svoje ďalšie kolo, Spišiaci si zo súperových ihrísk doviezli 5 bodov.

V budúcom týždni seniori cestujú za súperom do Podbrezovej B, starší a mladší dorast bude hrať doma s Prešovom B, žiaci deviateho a siedmeho ročníka hrajú svoje zápasy v Rožňave, ôsmaci a šiestaci privítajú doma hráčov z Trebišova. Chlapci hrajúci za Spišskú Novú Ves C budú hrať doma s družstvom Margecian.

Výsledok, II. liga, starší žiaci: Čaňa Spišská Nová Ves 3:3 (3:2 ), Čmel 2, Mihálik.

Tréner Bartolomej Ogurčák povedal: "Zápas mal výbornú kvalitu. Hrali sme s družstvom, ktoré doposiaľ nestratilo ani bod. V prvom polčase sme urobili veľké chyby v obrane a hlavne u brankára. Druhý polčas bol z našej strany vynikajúci, dosiahli sme zaslúženú remízu, lebo v zápase sme boli o trošku lepší ako domáci. Pochvalu si zaslúži celé družstvo, zvlášť si v tomto zápase vážim výkony Čmela a Janíka."

Výsledok, II. liga, mladší: Čaňa Spišská Nová Ves 1:2 (0:1), Tomaščík, Augustín.

Tréner Miroslav Nováček skonštatoval: "Bol to jednoznačný zápas v prospech nás, i keď to výsledok neukazuje. Naši chlapci mali množstvo gólových šancí, ktoré nepremenili. Domáci dostali na našu polovicu loptu iba raz a aj z toho dali gól. Naše víťazstvo bolo zaslúžené."

Ján Tomšík

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.