Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Prekvapenie z Richnavy

Sportnet|Publikované 11. sep 2008 o 22:00

SPIŠ. Len dva zápasy sa odohrali v II. triede majstrovstva SOFZ. A v jednom z nich sa zrodilo veľké prekvapenie, keď Domaňovčania gólom v posledných

sekundách prehrali na vlastnom ihrisku s Richnavou. V Slovinkách čakali na Matejovčanov zbytočne, nepricestovali.

Sp. Tomášovce Švedlár 1:1 (0:0)

V prvom polčase diváci gól nevideli. Museli si na neho počkať do 53. min., keď domácich zaskočil J. Bikár 0:1. Len sedem minút trvala radosť Švedlár z vedenia a v 60. minúte V. Makula zachránil pre domácich aspoň bod. SP. TOMÁŠOVCE: Krištofčo Krajňák, Kostelník, Hurajt Pecha, Bartoš, Gabčo, Bendik, Makula Ptaček, Madaj, striedali: Paľuch, Melega. ŠVEDLÁR: Loy Kiššák, Sakač, Munnich, Chocholik, Kellner, J. Plachetka Bendik, A. Bikar, J. Bikar.

Domaňovce Richnava 2:3 (2:1)

Po prvom polčase to vyzeralo, že favorit stretnutia by nemal v tomto stretnutí zaváhať. V 15. minúte otvoril gólový účet Peter Gonda, ale o tri minúty hosťujúci Vaščák vyrovnal. Gól do šatne strelil hosťom Geletka. Po prestávke však prišli veľké chvíle najlepšieho hráča Richnavy Bandžuch. Najprv v 73. minúte vyrovnal na priebežných 2:2 a v 90. minúte šokoval domácich 2:3! DOMAŇOVCE: Kubík Janečko, Roch, Gonda Kusý, Kováč, Geletka, Ruman, Fridman Zummerling, Peter Gonda, striedali: Sonoga, Kurila. RICHNAVA: Nemčík Hojstrič, Vaščák, Horváth Tobis, Dulin, Bandžuch, Labanc, Papcun Dolnačko, Kurilla, striedali: Čech, Horváth, Hojstrič.

Slovinky Matejovce n/H 3:0, kontumačne.

V Slovinkách čakali na hostí z Matejoviec márne, hostia sa na stretnutie nedostavili.