Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Prekvapenie na úkor Victorie sa nekonalo

Sportnet|Publikované 26. okt 2005 o 22:00

Michalovce - Mestská hokejová liga Excelent cup pokračovala stretnutiami tretieho kola.Victoria Gasstars 7:6 (0:3, 6:3, 1:0)Domáci prakticky od

Michalovce - Mestská hokejová liga Excelent cup pokračovala stretnutiami tretieho kola.

Victoria Gasstars 7:6 (0:3, 6:3, 1:0)

Domáci prakticky od začiatku prehrávali 0:3. Keď to už začalo vyzerať na debakel v neprospech domácich, tí ako keby pokropení živou vodou, začali strieľať góly ako na bežiacom páse. Tretia tretina bola vyrovnaná a keď sa už zdalo, že mužstvá sa rozídu s deľbou bodov, domáci 15 s pred záverom strelili víťazný gól. Góly: Majerník 3, Potoma 2, Laurik, Dzurjo - Becan 4, Karch 2.

Devils GS 52 7:9 (2:3, 2:4, 3:2)

V zápase, v ktorom opäť padlo množstvo gólov, mali lepší úvod domáci, ktorí vyhrávali už o dva góly. Hostia síce dokázali vyrovnať, no napokon v gólovej prestrelke podľahli svojmu tradičnému rivalovi.

Góly: Fedorko, Hasani 2, Blahuta, Huňady, Danko - Škovran, Kundrík, Tkáč 2, Borza, Liška, Brhlík.

Excelent Bieli vlci 5:2 (0:1, 2:0, 3:1)

Kuriozitou zápasu bol priebeh druhej tretiny, ktorej polovicu mužstvá odohrali iba pri núdzovom osvetlení.

Góly: Eštok 2, Kmec, Ferko, Matta Radúz - Fedurco, Lang.

6.Bieli vlci2 0 0 2 3:12 0

V treťom kole 27. 10. 2005 od 19.00 hod. sa stretnú: GS 52 Victoria, Devils - Excelent ,Gasstars Bieli vlci.