Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Prekvapenie hneď v prvom kole

Sportnet|Publikované 19. nov 2002 o 23:00

Humenné - V nedeľu sa začali v Humennom zápolenia v sálovom futbale. Na slávnostnom otvorení, ktoré sa uskutočnilo v telocvični Základnej školy pod

Sokolejom, kde sa budú hrať všetky zápasy sa zúčastnil aj primátor mesta MUDr. Vladimír Kostilník, jeho zástupca Ing. arch. Ondrej Semanco, starosta Jasenova Ing. Jozef Čurila a zástupca riaditeľa spomínanej školy Mgr. Ján Januch. Po ňom sa začali zápolenia o prvé body. Už v I. kole došlo k prekvapeniu, keď mužstvo GVP, ktoré suverénne vyhrávalo súťaž v posledných ročníkoch prehralo so Stavmaxom. Výsledky: I. liga: Šariš - Iron 1:5, GVP - Stavmax 4:6, Dani - Pamír/ANO 2:6, Jevrošt - FAMM 6:3 a HZDS - B. Humenné 3:2.

II. liga: Vopal - Jasenov 7:3, Unimont - Slza 3:2, Šustri - Hažín 5:0, Akvárium - Modrá 5:1, Jantex/CLEO - Iron B 6:4 a Štich - ČH 3:2.

Jednotlivé zápasy mali veľmi dobrú úroveň a hráči jednotlivých mužstiev potvrdili, že od začiatku zápasu chcú čestne bojovať za farby svojich oddielov. Jednotlivé zápasy rozhodovali Tkáč, Guľko a Capcara. Spokojnosť s priebehom prvého kola vyjadril aj organizátor podujatia Ing. Peter Vataha. "Začiatok sa vydaril. Výborná bola aj atmosféra, kde každé mužstvo svojich hráčov povzbudzovalo od začiatku do konca zápasu. Škoda len, že kapacita hľadiska je malá a to by malo byť signálom pre mesto, aby sa uvažovalo nad výstavbou športovej haly." S ním sme hovorili aj o cenách, ktoré dostanú najlepšie mužstvá a jednotlivci po skončení súťaže. "Máme pre tri najlepšie mužstvá pripravené krásne poháre. Rovnako bude ocenený aj najlepší brankár, najlepší hráč a najlepší strelec. Okrem pohárov dostane každý aj vecnú cenu," dodal Ing. Peter Vataha.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.