Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Prehra Spišiakov

Sportnet|Publikované 7. nov 2007 o 23:00

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Basketbalsti Spišskej Novej Vsi na úvod Stredoeurópskej ligy podľahli poľskému Ostrówu 81:89.Sp. Nová Ves Ostrów WLKP 81:89

Sp. Nová Ves Ostrów WLKP 81:89 (24:14, 43:29, 55:69)

Vstup do pohárovej Európy vyšiel Spišiakom vynikajúco. Aktuálneho lídra poľskej súťaže v prvom polčase dokonale zaskočili a po perfektnom výkone viedli. Štyridsaťbodová smršť hostí v tretej štvrtine znamenala dokonalý obrat v stretnutí. V poslednej štvrtine domáci ešte sťahovali náskok, ale na zmenu skóre to nestačilo. Bolo výborné basketbalové predstavenie.

SP. NOVÁ VES: Repaský, Pešta 13, Ridzoň 4, Demečko 14, Baldovský, Opatovský, Mason 2, Džubák, Bučák 14, Hovaňák 17, Madaj 14, Bečarik 3. Najviac bodov za hostí: Kadziulis 15, Wilson 13, Boykin 13. TH: 3/2 19/14. Trojky: 9 8. Fauly: 18 17. Divákov: 1000. Rozhodovali: Zubák, Šarišský, Karniš.