Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Predkrmom pred súbojom Hrbatý - Sampras skupina Jumpzone

SITA|Publikované 28. jún 2008 o 11:42

BRATISLAVA 28. júna (SITA) - Tenisoví fanúšikovia na Slovensku sa už tešia na 29. novembra, keď sa v Bratislave uskutoční v rámci Tennis Classic súboj Dominika Hrbatého s bývalou svetovou jednotkou Petom ...

BRATISLAVA 28. júna (SITA) - Tenisoví fanúšikovia na Slovensku sa už tešia na 29. novembra, keď sa v Bratislave uskutoční v rámci Tennis Classic súboj Dominika Hrbatého s bývalou svetovou jednotkou Petom Samprasom. Do programu večera v bratislavskej Inchebe pribudlo v týchto dňoch ďalšie lákadlo. Ako agentúru SITA informoval PR manažér podujatia Ján Kakaščík, súčasťou podujatia bude aj šou svetoznámej umeleckej skupiny Jumpzone. V skupine sú divadelníci, hudobníci a cirkusoví umelci, ktorí kombinujú nezabudnuteľné efekty a originálne koncepcie. "Ide o medzinárodne uznávanú zábavnú šou, ktorá ponúka perfektne zvládnuté technické prevedenie, svetelnú šou, vynikajúcich bubeníkov schopných hrať na čomkoľvek a mnoho ďalších atrakcií, o ktorých si myslíme, že budú adekvátnym predkrmom pred hlavným chodom večera - zápasom Domina a Pistol Pete...“ uviedol zástupca organizátora Roman Šmotlák. Skupina Jumpzone s veľkým úspechom vystúpila aj pred finále futbalovej Ligy majstrov 2007 v Aténach.

O súboj Hrbatého so Samprasom je medzi fanúšikmi veľký záujem. "Za prvý týždeň je už predaných vyše 500 vstupeniek a to je pri celkovej kapacite niečo cez 2000 ľudí v Inchebe a 5 mesiacov pred zápasom viac ako potešujúce,“ dodal Roman Šmotlák.


Súvisiace články