Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Pred začiatkom I. triedy: Aké sú zmeny v tímoch

Sportnet|Publikované 4. aug 2016 o 22:00

Štartuje nový ročník futbalových oblastných súťaží. Pozrite si aj rozpis súťaže.

HUMENNÉ. Úvodný zápas sa odohrá už v sobotu v Medzilaborciach, kde Borovčania privítajú Papín. Zvyšné zápasy sú na programe v nedeľu.

Opýtali sme sa manažérov jednotlivých klubov s akými zmenami v kádroch nastúpia do súťaže a aké si stanovili ciele. Podľa toho, čo si jednotlivé kluby naplánovali, nám vychádza, že v boji o postup do krajskej ligy si to medzi sebou rozdajú Beľania a nováčik I. triedy Vyšný Hrušov. Naopak, záchranné práce očakávajú v Lieskovci, Lukačovciach a v Lackovciach. Nuž uvidíme, čo nám prinesie nová sezóna.

FC BOROV

Odchody: Martin Čirak (Nižná Sitnica), Víťazoslav Lukačik (Medzilaborce)

Príchody: Jakub Mišenko (Lackovce), Jozef Lojka (FK Humenné), Jozef Cholp (Baškovce), Radoslav Čabiňak (SV Niederschophein), Peter Vasiľ (Pakostov)

Cieľ: Pokúsiť sa prebojovať do finále pohára Nexis Fibers a umiestniť sa na popredných miestach tabuľky.

TJ DRUŽSTEVNÍK NIŽNÉ LADIČKOVCE

Odchody: nikto

Príchody: Lukáš Metiľ (Ptičie)

Cieľ: Umiestniť sa do piateho miesta.

TJ ROZKVET VYŠNÝ HRUŠOV

Odchody: Peter Rašpľa (Rovné)

Príchody: Gabriel Pavlulik (Michalovce), Marek Gadžo (Petrovce n/L), Martin Dilík (Strážske)

Cieľ: Prebojovať sa čo najďalej v pohári Nexis Fibers, umiestnenie v prvej trojke by bol úspech.

TJ DRUSTEVNÍK LUKAČOVCE

Odchody: nikto

Príchody: Pavol Sabol, Kristián Sivák (Košarovce), Kristián Leško (Rakovec n/O)

Cieľ: Vzhľadom na mladý, neskúsený káder zabojovať o záchranu v súťaži a vyhnúť sa bojom o záchranu.

TJ ŠM UBĽA

Odchody: nikto

Príchody: Ondrej Ferko (Ulič), Jakub Hudačin (Stakčín), Radovan Jankaj (Snina)

Cieľ: Vyhnúť sa bojom o záchranu v súťaži.

TJ DRUŽSTEVNÍK KOŠKOVCE

Odchody: Ladislav Polomčák (Rokytov), Matej Belica (Hrabovec n/L)

Príchody: V štádiu vybavovania sú dvaja hráči.

Cieľ: Pohybovať sa v pokojných vodách tabuľky.

TJ JEDNOTA SD KRÁSNY BROD

Odchody: Slavomír Kandrač (ukončil aktívnu činnosť)

Príchody: V štádiu riešenia sú dvaja hráči zo Stropkova.

Cieľ: Hrať pekný futbal, ktorý sa bude divákom páčiť, pohybovať sa v strede tabuľky.

TJ DRUŽSTEVNÍK LIESKOVEC

Odchody: Marcel Pekala (Lackovce)

Príchody: Dávid Kremnický, Dominik Sabol, Samuel Petro (všetci z dorastu)

Cieľ: pokúsiť sa obhájiť deviate miesto z minulej sezóny.

TJ PREVÁDZKÁR VYŠNÁ SITNICA

Odchody: nikto

Príchody: Milan Tracik, Ján Širý (Košarovce)

Cieľ: Umiestniť sa v hornej polovici tabuľky.

TJ SLOVAN BELÁ NAD CIROCHOU

Odchody: nikto

Príchody: Dominik Haburaj (Snina)

Cieľ: Cieľ je jednoznačný, postúpiť do V. ligy a vyhrať oblastný pohár.

ŠK SLÁVIA LACKOVCE

Odchody: Jakub Mišenko (Borov)

Príchody: Marcel Pekala (Lieskovec), Ján Kopáč (Udavské), Tomáš Račko (Dlhé n/C)

Cieľ: Zachrániť sa v súťaži, ideálny by bol stred tabuľky.

OŠK UDAVSKÉ

Odchody: Rudolf Mikula (Habura)

Príchody: Tomáš Škutka, Maximilián Burda(Dlhé n/C), Peter Havrilčák (Radvaň n/L), očakáva sa príchod Miloša Barana zo Zubného

Cieľ: Udržať sa v najvyššej oblastnej lige, potešilo by umiestnenie do 10. miesta.

TJ DRUŽSTEVNÍK PAPÍN

Odchody: nikto, brankár Anton Bicko a Róbert Findrik zvažujú ukončenie aktívnej činnosti

Príchody: traja hráči z vlastného dorastu

Cieľ: Stredné vody tabuľky, vyhnúť sa bojom o záchranu.

TJ DRUŽSTEVNÍK DLHÉ NAD CIROCHOU

Odchody: Tomáš Škutka, Maximilián Burda (Udavské), Tomáš Račko (Lackovce), Tomáš Kohút (Ptičie)

Príchody: novým trénerom je Jaroslav Koribanič, Dominik Havrilik (Turcovce), Gutter, Čerevik a Piškanin (návrat z hosťovania v Hažíne n/C), traja

hráči z vlastného dorastu

Cieľ: Stred tabuľky by bol pre mladé mužstvo úspech.

Vyžrebovanie I. triedy ObFZ Humenné

Jeseň 2016

1. kolo, nedeľa 7. 8. 2016 o 17.00 hod.: Borov – Papín, V. Sitnica – Lackovce, Udavské – V. Hrušov, Koškovce – Lukačovce, N. Ladičkovce – Ubľa, Lieskovec – Dlhé n/C, Belá n/C – Kr. Brod

2. kolo, nedeľa 14. 8. 2016 o 17.00 hod.: Borov – V. Sitnica, Papín – Kr. Brod, Dlhé n/C – Belá n/C, Ubľa – Lieskovec, Lukačovce – N. Ladičkovce, V. Hrušov – Koškovce, Lackovce – Udavské

3. kolo, nedeľa 21. 8. 2016 o 16.00 hod.: Kr. Brod – Dlhé n/C, V. Sitnica – Papín, Koškovce – Lackovce, Udavské – Borov, Lieskovec – Lukačovce, N. Ladičkovce- V. Hrušov, Belá n/C – Ubľa

4. kolo, nedeľa 28. 8. 2016 o 16.00 hod.: V. Hrušov – Lieskovec, Lukačovce – Belá n/C, Borov – Koškovce, Lackovce – N. Ladičkovce, V. Sitnica – Udavské, Ubľa – Kr. Brod, Papín – Dlhé n/C

5. kolo, nedeľa 4. 9. 2016 o 15.30 hod.: Udavské – Papín, N. Ladičkovce – Borov, Koškovce – V. Sitnica, Kr. Brod – Lukačovce, Dlhé n/C – Ubľa, Lieskovec – Lackovce, Dlhé n/C – V. Hrušov

6. kolo, nedeľa 11. 9. 2016 o 15.30 hod.: Udavské – Koškovce, Borov – Lieskovec, V. Sitnica – N. Ladičkovce, V. Hrušov – Kr. Brod, Lackovce – Belá n/C, Papín – Ubľa, Lukačovce – Dlhé n/C

7. kolo, nedeľa 18. 9. 2016 o 15.00 hod.: Koškovce – Papín, Belá n/C – Borov, Kr. Brod – Lackovce, N. Ladičovce – Udavské, Lieskovec – V. Sitnica, Ubľa – Lukačovce, Dlhé n/C – V. Hrušov

8. kolo, nedeľa 25. 9. 2016 o 15.00 hod.: Koškovce – N. Ladičkovce, V. Hrušov – Ubľa, Papín – Lukačovce, Udavské – Lieskovec, V. Sitnica – Belá n/C, Borov – Kr. Brod, Lackovce – Dlhé n/C

9. kolo, nedeľa 2. 10. 2016 o 14.30 hod.: Belá n/C – Udavské, Lieskovec – Koškovce, N. Ladičkovce – Papín, Lukačovce – V. Hrušov, Ubľa – Lackovce, Dlhé n/C – Borov, Kr. Brod – V. Sitnica

10. kolo, nedeľa 9. 10. 2016 o 14.30 hod.: Udavské – Kr. Brod, Koškovce – Belá n/C, N. Ladičkovce – Lieskovec, Papín – V. Hrušov, Lackovce – Lukačovce, Borov – Ubľa, V. Sitnica – Dlhé n/C

11. kolo, nedeľa 16. 10. 2016 o 14.00 hod.: Lukačovce – Borov, V. Hrušov – Lackovce, Belá n/C – N. Ladičkovce, Kr. Brod – Koškovce, Dlhé n/C – Udavské, Ubľa – V. Sitnica, Lieskovec – Papín

12. kolo, nedeľa 23. 10. 2016 o 14.00 hod.: Papín – Lackovce, Borov – V. Hrušov, Lieskovec – Belá n/C, Udavské – Ubľa, V. Sitnica – Lukačovce, N. Ladičkovce – Kr. Brod, Koškovce – Dlhé n/C

13. kolo, nedeľa 30. 10. 2016 o 14.00 hod.: Lukačovce – Udavské, Ubľa – Koškovce, Lackovce – Borov, V. Hrušov – V. Sitnica, Belá n/C – Papín, Dlhé n/C – N. Ladičkovce, Kr. Brod – Lieskovec

14. kolo, nedeľa 6. 11. 2016 o 13.30 hod.: Lackovce -V. Sitnica, Papín – Borov, Lukačovce – Koškovce, V. Hrušov – Udavské, Kr. Brod – Belá n/C, Ubľa – N. Ladičkovce, Dlhé n/C – Lieskovec

 

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.