Pre pokles hráčov pod sedem nedohrali

Sportnet|Publikované 30. sep 2013 o 22:00

V tabuľke VI. futbalovej ligy posledná Nová Ľubovňa nemohla cestovať na pôdu lídra do Šarišských Michalian s veľkými očami.

NOVÁ ĽUBOVŇA. Napokon sa však stretnutie vinou hostí ani nedohralo...

Na nedeľňajší zápas totiž hráči N. Ľubovne vycestovali len ôsmi, z toho boli dvaja brankári.

Bolo tak jasné, že domáci spustia nemilosrdný gólostroj. To sa aj naplnilo, no duel napokon netrval ani jeden celý polčas.

Za stavu 6:0 pre domácich bolo toto stretnutie predčasne ukončené v 32. minúte pre pokles hráčov Novej Ľubovne pod sedem (z hry odstúpili Knapík a po ňom aj Reľovský), čo nie je lichotivá vizitka.

Najbližšiu nedeľu hrá Nová Ľubovňa opäť vonku, tentoraz však vo veľmi dôležitom stretnutí tímov zo spodku tabuľky vo Veľkom Šariši. Tento celok, podobne ako náš zástupca, ešte v tejto sezóne nepozná chuť výhry.

Šarišské Michaľany – Nová Ľubovňa 6:0 nedohrané pre pokles hráčov hostí pod sedem. Góly: Adam 2, Kozák 2, Kočík, Baka. Nová Ľubovňa: Pajunk – Rusiňák, Veselovský, Foľvarský, Knapík, Kontra, Boďo, Reľovský.