Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

PRAKOVCE CHRASŤ n/H 1:1 (0:0)

Sportnet|Publikované 3. sep 2002 o 22:00

V stretnutí prvých dvoch mužstiev tabuľky sa hral priemerný futbal. Domáci nastúpili bez zranených hráčov zo zápasu v Nálepkove Vaškoviča a Regeca.

Počas celého stretnutia mali územnú prevahu, ale zaostali za výkonom z predchádzajúcich zápasov. Vytvorili si niekoľko gólových príležitosti, ktoré však nepremenili. Po zmene strán domáci strelili v 55. minúte gól po štandardnej situácii Slovinského hlavou skóroval Čech 1:0. Potom sa hral futbal zväčša medzi šestnástkami. Domáci mohli zvýšiť skóre, ale rozhodca Juhás neodpískal dva pokutové kopy. A tak nakoniec v 84. minúte hostia vyrovnali po chybe domácej obrany Dirdom. PRAKOVCE: Gordan Čech, Opremčák, Stoklas Kuchta, J. Regec, Slovinský, Silla, R. Žiga Hulič, Jano, striedal: V. Regec.