Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Pozvánky na prvoligový volejbal

Sportnet|Publikované 8. nov 2002 o 23:00

Prešov - Prvoligové súťaže vo volejbale mužov a žien v skupine východ pokračujú ďalšími kolami.Obaja zástupcovia nášho regiónu, Slávia Svidník a

Prešov - Prvoligové súťaže vo volejbale mužov a žien v skupine východ pokračujú ďalšími kolami.

Obaja zástupcovia nášho regiónu, Slávia Svidník a BŠK Bardejov, sa predstavia na pôde súperov. Svidníčania, ktorí mali v uplynulom dvojkole voľno, hrajú v Spišskej Novej Vsi a aj vzhľadom na to, že sú jediným tímom bez prehry a Spišiaci nepatria ku špičke súťaže, budú v úlohe favoritov. Iný výsledok, než dve víťazstvá, zrejme zverenci trénera Miroslava Blanára nebudú brať ako dobrý. Bardejovčania, ktorí sú na chvoste tabuľky bez víťazstva, odohrajú dva zápasy v Hriňovej a v tomto prípade skutočne nemajú čo stratiť.

V ženskej súťaži najväčšiu pozornosť púta východniarske derby pod Vihorlatom, kde Chemes Humenné privíta lídra tabuľky, ŠKP Prešov. Prešovčanky v uplynulom kole dokázali dvakrát poraziť najväčšieho rivala z Košíc a aj v Humennom si zrejme budú chcieť udržať neporaziteľnosť.

Program - Muži (5. kolo): Spišská Nová Ves - Svidník, Hriňová - Bardejov, Martin - Kežmarok, Stará Ľubovňa - Lovinobaňa. Revúca má voľno.

Ženy (6. kolo): Humenné - Prešov (na SOU chemickom o 14. a 16. hodine), Hnúšťa - Šaca, Košice - Zvolen, Liptovský Hrádok - Rimavská Sobota.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.